Nespokojnost vo vztahu

Príspevok v téme: Nespokojnost vo vztahu
harnika

NASLA som priatela s dobrym srdcom,ale vadi mi u neho jeho extremna starostlivost o svojho syna.Nakupuje mu vsetko od hlavy po paty,oblecenie,za igelitky jedla,skolske potreby,proste vsetko.Ked je chory takisto sa o vsetko stara on chodi po lekaroch atd..JA mu to nezazlievam,ale naco ma potom exmanzelku?Je to trosku nenormalne.Vnasa to do mna nepokoj,je pekne a spravne ked ma otec zaujem o svoje deti ked sa rozvedie...ale aby mu nahradzal aj matku.....?no neviem ..aky mate nazor???

kafe

Tvoj priateľ svojmu synovi vôbec nenahrádza matku. Len je otec ako sa patrí. Alebo chodenie po lekároch, nakupovanie oblečenia a potrieb pre deculo je LEN pre MATKY? Ako si potom predstavuješ ideálnu starostlivosť otca o svoje dieťa po rozvode? Že ho zobere raz za dva týždne do ZOO, na výlet a kúpi mu lízatko?

To, čo robí tvoj priateľ pre svojho syna, je podľa mňa presne to, čo má robiť AJ tatino.

bibi123

harnika-vsetci Ti sem budu pisat, ze je to spravne.
Dieta je jeho krv a vzdy ho bude lubit viac ako Teba. Ak ho lubis, respektuj to a najdi si k chlapcekovi cestu. V boji rodic, dieta, milenka-prehra vzdy milenka a nema zmysel bojovat s dietatom...
Hlavne mu nic nevycitaj a nehnevaj sa za neho na to. Ak by si to robila, Tvoj priatel s dobrym srdcom si najde taku partnerku, ktora ma tiez dobre srdce a pochopi to...
BTW: predstav si, ze by sa Ti rodicia rozviedli a otec by sa na Teba vykaslal, lebo by si to priala jeho priatelka a mama by si Ta nevsimala a z nejakeho dovodu by sa o Teba nestarala. Bola by si ako dieta stastna???

tak

... ja to povazujem za spravne, je to jeho syn a vzdy bude, ..., ale ak Ti to prekaza, skus sa o tom s nom porozpravat, ...