Surne!! - potrebujem schudnut.

pusininka

potrebujem schudnut a rychlo uz ma nebyvi mat velke brucho boky a stehna prosim poradte mi niekto ako schudnut rychlo

klidek

pohodaaaa da sa schudnut za tyzden aj 9 kiil akurat je to dost narocne...vela pit mineralky jest iba tak 3x do dna a to iba zeleninu a nie vo velkom mnozstve a cvicit aspon 2 hodky denne,vela sa prechadzat..ak potom necete jojo efekt musite vsak vytrvat a jest striedmo,ale pekna postava zato urcite stoji

neviem

Máte zdravotné problémy? Skúšali ste uz svetelnú terapiu BIOPTRON? Poradím Vám. Napíšte na kryon01@centrum.sk, poprípade mi nechajte svoj kontakt. Spojím sa s Vami.

karol

Aj na stranke www.schudnut.eu sa pise ze nie je potrebne cvicenie. Podstata tychto produktov je v tom, ze dodavaju telu VSETKY potrebne ziviny vo vyvazenej forme s nizkym obsahom kalorii. Vdaka tomu telo dostava menej kalorii ako potrebuje ale na druhej strane ma vsetko co potrebuje a nehladuje. Pretoze priberanie nie je len o tom, ze niekto sa prepchava ale aj o tom ze je malo niecoho co organizmus potrebuje.

bambulka101

ahoje....je to bieda..od vtedy ako som sa pred rokom snazila schudnut som len pribrala...je mi do polacu...raz jem a raz nie a potom priberem neviem sa ovladat...pomohlo by mi len to keby v dome neboli potraviny co su kaloricke ale to nieje mozne ako mam schudnut...

bodybuild

no da sa vsetko... a teraz ma pocuvaj ze 5 kilov sa da schudnut aj za jeden den.. ale to je extrem.. bo v kulturistike existuje jedna metoda. ked kulturista je v den sutaze nejake kila nad svojou kategoriou v ktorej chce byt, aplikuje sa vtedy taky postup ze niekolko krat si lahne do vane s teplou vodou, pricom medzi tym robi prestavky.. ale to je fakt extrem cisty.. to len tak... ale inac ked ces schudnut tak treba len vediet co mas papat a poriadne kardio... v tom je princip cely

lulu.moni

vsetci co tvrdite ze za 5 dni sa to neda MATE PRAVDU! organizmus to nezvladne a niekde sa to odrzrkadlit musi , jasne ze na zdravi, norma pri chudnuti je 1.5kg za tyzden. ale zdravo...