strach po prvom sexe...

Príspevok v téme: strach po prvom sexe...
linda13

Ahojte, v piatok som mala svoj prvý sex a bolo to celkom v pohode. Mám však obavy z možného otehotnenia. Mali sme ochranu..dokonca extra bezpečnú a všetko ostalo v kondóme, mám však strach. Je možné, že aj keď sa nič nepošmyklo ani nevytieklo...že náhodou budem tehotná??
Vopred Ďakujem za odpovede :)

Modlitba

tak mi povec naco to robis ked sa tak bojis?:)...
je to na plodenie deti sa necuduj ked niekedy praskne, alebo bude disfunkcny kondom si to nevsimnes aaa bum :D

ked sa tak bojis asi niesi pripravena na sex, na to co prinasa zo sebou, tak to nerob a nebudes tu davat take otazky na ktore ti nik dobre neodpovie lebo nebol privas ked ste to robili :D, tak nevie ci sa nieco mmohlo stat :)

qwertyyy

dakujem za odpoved. A pre pripad pokoji na dusi ked si vezmem tabletku po, tak by to malo byt ok? nechcem si vsak telo moc porozhadzovat hormonami, nakolko som objednana zenskej kvoli HAKu

niekto

ak sa pytas na ucinost prerusovanej suloze tak ano moze to mat nasledky
jedina vec ktora je 100% je chrbtom k sebe a kazdy sam:P

ucinost ant. metod sa udava v pearlovom indexe
je to percentualne cislo ktore udava sancu otehotnenia za ROK
pri prerusovanej sulozi je to 4-27% pricom 4% je idealne uzivanie tejto metody

inak povedane v idealnom pripade budu po roku 4 zeny zo 100 tehotne

pre porovnanie hak ma 0.3-8
pharmatex 0.7-2.nieco
en.wikipedia.org

www.sexus.cz

qwertyyy

a pokial sa jedna o sex, s tym ze sa priatel urobil mimo, tak dufam, ze to nebude mat nasledky. Ci mohlo by mat?

linda13

..vsetko co si napisal mi je dobre zname a jasne...ja som len chela pocut nazor inych ludi nato..ze hoci sa ziadna nehoda pocas toho nestala..ci mozem nahodou otehotniet..ale dakujem :)

cccxxx

preco si rovnaka ako vsetky ostatne. vzdy ked sukas je moznost ze otehotnies. sex sluzi na plodenie deti, necuduj sa teda ked jedneho dna otehotnies.