neviem ako dalej

Príspevok v téme: neviem ako dalej
Ivaja

Mam takmer 45 rokov a nerozumiem co sa so mnou deje. Som sama s handicapovanym dietatam, uz takmer 5rokov. Za tieto roky som poznala len povinosti, povinosti a zabavy velmi malo. Mala som zopar vztahov za tieto roky, ale bolo to len momentalne sexualne uspokojenie a nic viac a myslim si, ze vzdy to obe strany tak brali. No teraz neviem ako sa to podarilo jednemu - jasna vec, zenatemu muzovi, aby si ziskal moje srdiecko, co som si uz myslela, ze mne sa uz nic take nemoze stat, lebo ja som si uz myslela, ze ja uz nemozem v zivote nikoho lubit a takiez som si myslela, ze ani mna nikto uz nemoze mat rad. No ale neni tomu tak. Zalubila som sa a teraz neviem co stym, lebo ON ma sice zvadzal s ocami, vyzliekal s ocami, ale ked sme sami , tak radsej odbocuje od temy a vyhybal sa.Potom prislo k tomu najkrajsiemu, ale pre mna to je teraz este tazsie ako doteraz, lebo ja ho naozaj lubim a co z toho vznika, ze by som kazdy den chcela byt s nim aspon na na chvilu, ale on to nedopusti, lebo vsade pride s dospelym synom. Cize rozpravame sa len cez telefon a podobne. Ked nema syna za zadkom a chce sa milovat, tak je to nadherne, naozaj nadherne, ale je to velmi velmi malo kedy. Ja mam problem alebo ja by som sa chcela milovat, tak ma program alebo nieco podobne, takze co citim sa este viac sama ako pred tym nez som ho poznala a to vam poviem to som sa naozaj citila sama. s tymto chlapom sex je naozaj sex a preto si hovorim, ze aspon niekedy dostanem nieco krasne od zivota a na druhej strane je to 30nasobne tazsie , ked som sama so synom. Neviem si s tym vobec rady. Ak niekto nieco rozumne viete poradit, buden ,len a len pre mna pomoc........

rozumiem ti

tatoo: pretoze to vzdy ide aj inak. myslis, ze tvoje deti nevnimaju, ze u vas nieco nesedi? myslim, ze vnimaju az velmi... "tatinko a maminka sa nelubkaju, nepusinkuju ako ini ockovia a maminky".... deti su zvacsa velmi podcenovane...
chapem vasu dohodu, boli ste voci sebe ferovi.. to je okej. ale neklamete len okolie, deti, ale hlavne sami seba. je to vsak vas vyber, takze ako si zariadite, tak mate.

v mojich ociach viest nefunkcne manzelstvo " naoko " nema vyznam. ale to som ja.. kazdy sa zariadi podla seba.

kazda bublina raz praskne, je to len otazka casu. ci uz trojuholnikova, alebo klamstvo. tolko moj nazor. ano, clovek ma pravo na svoje stastie. ak tym nikomu neublizuje.. a je jedno, ci vedome, alebo nevedome. boli to rovnako. kazdy to vsak vidi po svojom.

tatooo

mozete sa pozriet na to aj z inej strany? preco ten muz hlada tiez nieco, mozno tiez sa zalubil a mozno to tiez nema na ruziach ustlane, nie vsetcia su len kurevnici a nemusi to byt vobec jeho vina, ze im doma vztah nefunguje
neškatulkujte, lebo sa to nedáááá

prajem vsetkym vela lasky, vsetcia si ju zasluzia

rozumiem ti

maja61: je mi velmi luto, ako sa k danej veci tvoja rodina postavila. ved ani ty, ani to dieta za to nemozete.

ale prosim, skus aj ty pochopit, ako to biba mysli.. obe mate svojim pohladom a sposobom istu pravdu. vies, ty ani nemusis chciet, aby sa to prevalilo... ale ked sa tak stane, nahodou, tak ci tak budes rozbijackou rodin ty... nechcene. a kazdy na teba zanevrie, vratane tvojho " spoluspavaca ". myslim, ze to bolo myslene takto.

Ivaja

nechcela som mojim prispevkom spustit vojnu madzi dvomi tabormi, ale urcite k tomu taboru, ktory mi radi napisat inzerat a zacat si muzov triedit, tak to je v mojom a Majinom61 pripade uplne nerealne, nielen ze by sa neozvali, ale kedy by som ich asi, tak triedila ako mi to tu niekto navrhol......
A k tomu co sa tyka rozbíjanie rodiny, toho sa nebojte, lebo ako som hore uviedla, tak ja som sa zalubila, ale nezblaznila!!!!

Ked som tento prispevok pisala, vobec som si neuvedomila, ze v podstate clovek, ktory nema podobný problem, tak ma ani nemoze pochopit a tym padom, ani jeho nazor nemozem brat pre mna realnym....

a bibi1234, by som len chcela odkazat, keby sme to nerobili z lasky, tak by sme to nerobili tolke roky.................

maji61, drz sa a mozno to aj tebe raz výde a najdes toho milionteho, nesmieme to vzdavat ( a s tymi matematickými prepoctami si mala uplnu pravdu ) vela zdravia a stastia, tiez to potrebujes a uz sa nesnaz tu nieco vysvetlit, dakujem
dakujem vam vsetkym, ktorí napisali

bibi1234

maja61-Boh je mi svedkom, ze som sa na ziadneho zenateho/zadaneho muza nepozerala koketne a o nic sa nepokusala(a to vyzeram velmi dobre a nejeden takyto chlap mi daval navrhy, ktore som hned zamietla), lebo partnersky vztah je mi svaty!!!!! a nevedela by som zit vo vztahu, ktory by bol zalozeny na niekoho nestasti!!! Ja osobne by som si tak vztah nemohla uzivat a nebola by som stastna!!! Tomu sa hovori svedomie... ale evidentne niektorym chyba...
V rodine som zazila dva rozvody na zaklade prevalenia mileneckeho vztahu a na vlastne oci som videla, ako obe zeny zostali zlomene, utrapene a raz to bohuzial skoncilo u jednej samovrazdou(z trapenia, zialu a stresu dostala rakovinu a nemala chut bojovat-aj ked mala 14rocneho syna a 15rocnu dceru) a ta druha ostala sama zatrpknuta po 28rokoch manzelstva a nema nikoho, pritom to uz je 8rokov!!!!
Netrvdim, ze sa nevies postarat, ale nechapem, na co to robis, ked to beries ako obetu a nerobis to z lasky!!! Bozie mlyny melu pomaly, ale spravodlivo...

maja61

bibi1234 - myslis si, ze sa neviem starat o svoju krv a ze ju mam dat do ustavu? preto som to robila tolke roky sama? ked budes mat podobne skusenosti, potom sa budes na veci pozerat inak
a pri milovani su vzdy dvaja- keby to nebola Ivaja bola by to mozno bibi1234....

maja61

Ivaja, este tebe chcem raz napisat, ty urcite dobre vies, ze to dlho trvat nebude, lebo my nemozeme ist von kedy sa nam chce, my sa nemozeme milovat kedy sa nam chce, ale ked nam to dieta dovoli a ked si najdeme za seba nahradu, tak prosim ta Ivaja uzivaj si to, tesim sa z tebou....)))

bibi1234

maja61-nechcem byt zla, ale ochorenie Tvojho dietata je trestom za Tvoje myslienky. Ako mozes podporovat niekoho, kto rozbija rodinu??? Je vela ustavov, ak nemas nervy starat sa o svoju krv, tak ju tam odprac! Vzdy som si myslela, ze ludia, ktori sa staraju o chore deti su statocni a mali moj obdiv a uctu, ale potom, co citam od Vas tieto riadky... Kto lepsie vie, ako Vy, ake je tazke prezivat utrpenia a nemate ani trosku "chochmesu", aby ste utrpenie nesirili aj dalej... Asi Vam nic nehovori svaty pojem "rodina" a nic pre Vas toto slovo neznamena???!!!!
Asi taka inteligentna nebudes!!! Ked chces nehu, kup si psa a nesiahaj na muza, ktory Ti nepatri...

maja61

tento predchadzajuci odkaz patril aj mibe
Poznam vela vela zien, ktore maju zdrave dieta a nevedia si najs partnera a nie to z postihnutym......

maja61

mozno budem velmi kruto reagovat na AdamKrta, ale ja ako som pisala som v podobnej situacii, inzeratov som dala niekolko, ked som isla s pravdou von, tak sa neozval nik alebo raz sa mi prihlasil stary zufaly dedko, ktory uz bral co ostalo. Ale prosim ta nezabudaj, ze my sme pekne, inteligentne a normalne zeny, chcela by som sa ta spytat, kedy by si so mnou isiel na to rande bez dcery, ktora je leziak, zaplatil by si 20eur za to ze by si mohol ist so mnou na kavu, lebo ja tych 20eur na to nemam a bol by si so mnou na kave u mna doma a pomohol by si mi odsavat hlieny, ked kasle alebo si mi pomohol ju prebalit? Este stale si myslis, ze sa da pri takomto niecom najst partner na cely zivot?Moji vlastny rodicia to nezvladaju a za moju dceru sa hanbia a taktiez aj za mna, ze ju mam, tak o com tu prosim ta pises? o akych toleratnych muzoch na inzerat? nechcem vsetkych hadzat do vreca, urcite su na svete taky, ktory by nam pomohli, ale z miliona 1 a je nas 5milionov a zien z takymto problemom mozno 100tis, takze aku sancu mame???? to si snad vies spocitat. A ked som Ivaju dobre pochopila, tak nej vobec nejde o to, aby sa to rodina, manzelka dozvedela a aby sa on rozviedol. Ide jej iba o nezne dotyky a o chvilu radosti.....