neviem ako dalej

Príspevok v téme: neviem ako dalej
Ivaja

Mam takmer 45 rokov a nerozumiem co sa so mnou deje. Som sama s handicapovanym dietatam, uz takmer 5rokov. Za tieto roky som poznala len povinosti, povinosti a zabavy velmi malo. Mala som zopar vztahov za tieto roky, ale bolo to len momentalne sexualne uspokojenie a nic viac a myslim si, ze vzdy to obe strany tak brali. No teraz neviem ako sa to podarilo jednemu - jasna vec, zenatemu muzovi, aby si ziskal moje srdiecko, co som si uz myslela, ze mne sa uz nic take nemoze stat, lebo ja som si uz myslela, ze ja uz nemozem v zivote nikoho lubit a takiez som si myslela, ze ani mna nikto uz nemoze mat rad. No ale neni tomu tak. Zalubila som sa a teraz neviem co stym, lebo ON ma sice zvadzal s ocami, vyzliekal s ocami, ale ked sme sami , tak radsej odbocuje od temy a vyhybal sa.Potom prislo k tomu najkrajsiemu, ale pre mna to je teraz este tazsie ako doteraz, lebo ja ho naozaj lubim a co z toho vznika, ze by som kazdy den chcela byt s nim aspon na na chvilu, ale on to nedopusti, lebo vsade pride s dospelym synom. Cize rozpravame sa len cez telefon a podobne. Ked nema syna za zadkom a chce sa milovat, tak je to nadherne, naozaj nadherne, ale je to velmi velmi malo kedy. Ja mam problem alebo ja by som sa chcela milovat, tak ma program alebo nieco podobne, takze co citim sa este viac sama ako pred tym nez som ho poznala a to vam poviem to som sa naozaj citila sama. s tymto chlapom sex je naozaj sex a preto si hovorim, ze aspon niekedy dostanem nieco krasne od zivota a na druhej strane je to 30nasobne tazsie , ked som sama so synom. Neviem si s tym vobec rady. Ak niekto nieco rozumne viete poradit, buden ,len a len pre mna pomoc........

rozumiem ti

Milenecky, sexualny vztah - vsetko na jedno kopyto a o tom istom. Jeden trpi jak hovado, zoziera sa(ten zalaskovany)... a druhy sa len skeri, v podstate sa v duchu partnerovi vysmieva aky je sprosty, ci naivny.... a ma v pci.
Nemam na toto teraz spravny vyraz - desne, hnusne, manipulativne?! asi vsetko z toho.

Nikto si taketo zaobchadzanie nezasluzi. A hlavne nie ten, kto to mysli uprimne a z lasky. Tolko moj nazor. Trpela si dost. Potrebujes si este pridavat?! Nemyslim. Zasluzis si dostat ferovy vztah. Tak si ho sama daj, maj tolko ucty voci samej sebe.

fatyma79

Ahoj prezivala som nieco podobne pred 2 rokmi citila som sa presne ako ty stretla som muza ako ty.Mal na mna cas len ked to jemu vyhovovalo aby mu nahodou na to manzelka neprisla. A dnes som rada ze to je vsetko za mnou a mam iny vztah krasny. Radim ti ukonci to zabudni aj ked to je velmi tazke ale ver tomu ze on nikdy s tebou nebude ani sa nerozvedie tak to v zivote chodi.Urcite este stretnes muza ktory bude mat o teba skutocny zaujem a aj o tvojho syna lebo to je velmi dolezite aby mal aj nejaky vztah k tvojmu dietatu nie len k tebe. Drzim palce vela stastia.

AdamKrt

A preco hladas SEXUALNY a nie VAZNY vztah ?

Pri sexualnom Ta ma partner na pobavenie a nezalezi mu na Tebe. Naviac Ti nevadi, ze rozbijas rodinu ?

Keby si hladala vazny vztah, tak mas i priatela i kamarata i milenca v jednom. Niekoho, komu bude na Tebe zalezat a uz by si nikdy nemusela byt sama.

Chlapik preziva druhu pubertu a je pre neho vzrusujuce, ze si suchne okrem zeny este niekde inde. Takto moze mat dalsich 5...