Hnedý výtok s bolesťami

Príspevok v téme: Hnedý výtok s bolesťami
shnici

Ahojte, mam taký problémik, po mendzese som po dvoch dnoch začala mať výtok, šla som ku doktorky, nič mi nenašla s tým že mi dala tabletky na odstránenie výtoku, po dni mi pomohol, dobrala som ich bola som medzi tým na dovolenku tam som dostala opäť mendzes tak jak som mala trval dlho 10dní a potom zase výtok tak opäť som šla ku doktorke s tým že mi dala antikoncepčný krúžok že to budú nejaké hormonálne problémy ale mendzes mam dostať až 10teho no už dva týždne mam zase výtok a bolesti v podbrušku a v krížoch presne ako pred mendzesom. Nemám sa báť niečoho takého ako je tehotenstvo? pričom s partnerom bez kondomu sex nemame, stále si dávame pozor.
Dakujem za všetky príspevky:)

shnici

lienkak:

lienka k:

dakujem ti pekne za príspevok, no gynekollogička mi povedala že nieje tam ani cysta a že tehotenstvo ešte zistiť neive kedže som mala menzes, s priatelom si dávame fakt veľký pozor, používame kondomy pričom sa nespraví do mna čiže ja tehotenstvo vylučujem no už teraz mi to všetko prebieha v hlave a už si aj to tehotenstvo namýšlam, pričom by som sa fakt nemusela báť.

shnici

lienka k:

dakujem ti pekne za príspevok, no gynekollogička mi povedala že nieje tam ani cysta a že tehotenstvo ešte zistiť neive kedže som mala menzes, s priatelom si dávame fakt veľký pozor, používame kondomy pričom sa nespraví do mna čiže ja tehotenstvo vylučujem no už teraz mi to všetko prebieha v hlave a už si aj to tehotenstvo namýšlam, pričom by som sa fakt nemusela báť.

lienkak

ahoj,

a skúsila si si urobiť tehotenský test?
príznaky, ktoré píšeš - takýto dlhý výtok, bolesti, môžu signalizovať aj mimomaternicové tehotenstvo.