v pripade tehotenstva povedali by ste mu to alebo nie?

Príspevok v téme: v pripade tehotenstva povedali by ste mu to alebo nie?
Miruschik

ahojte.. mam 18..on 25.. chodili sme spolu takmer tri roky.. za istych okolnosti ma podviedol s inou odpustila som mu to.. a bol o vsetko ok pocase sa mu priznala ze je tehotna.. ich dcera mala teraz rok.. ziju spolu ona sa o malu nestara ich vztah je a bol o nicom tak stale chodil za mnou nas vztahpokracoval dalej a on sapomedzi to snazil dostat malu do svojej opatery co sa mu ale nepodarilo..tak sme nas vztah ukoncili len preto aby sa zacal venovat im a aby mohli zit ako rodina aby tej malej nic enchybalo..
lenze mne akosi meska menstruacia nedosla ani po vyvolavacke:( zacinam sa bat ze som tehotna.. a jedine ked tak s nim. .povedat mu to alebo nie?

vebe

Miruschik, podla toho co pises nie si velmi zrela a netusis co ta caka. Cakas dieta a ty povies, ze chlapa neriesis a ze nejako to zvladnes. Ty toho chlapa musis este riesit, je otcom dietata, ktore cakas. To dieta ti raz pravom bude davat tazke otazky, tykajuce sa otca. Mat dieta, to nie je len to ze sa ti narodi a ty ho budes pysne kocikovat. Dieta ti uplne zmeni zivot, je to zodpovednost, vychova a niekedy aj tazke situacie, ked je dobre ak su na to dvaja a ty budes sama, netvar sa ako hrdinka,ze ty to zvladnes. Okrem toho, musis mysliet aj na financne prostriedky. A potom este jedna vec - neber to tak ze ta strasim, ale mozes ochoriet, moze sa ti nieco stat, ty proste musis mysliet uplne na vsetko, takze z lasky a ucty k tomu dietatu toho chlapa proste riesit musis.

miruschik

toho chlappa uz neriesim njekao to zvladnem sama uvidim ako to zoberu rodicia ale poviem im to az o mesiac ked uz budem za 12tyzdnom..

inac dnes od obedu slabucko krvacam, podbrusko neboli iba ho mam tak hnusne ako keby nafuknute tvrde:/.,. moze to byt z toho ze som pila vino?

vebe

miruschik, obaja ste este dost mladi a podla toho co pises a ako to pises je to skutocne tak. ked dal facku tebe mal si dat zaroven vzdy jednu aj sebe, lebo jeho spermie sa nedostali k tvojmu vajicku len tak sami od seba. To dieta ma 50% genov tvojich a 50% jeho, nech si krici a facka, na tomto fakte nikdy nic nezmeni. Chces si dieta nechat, rozmyslas ako zena, teba donuti to dieta dospiet. Nechcem ta strasit ani robit vycitky, to ti mozno budu robit ini. Musis byt ale pripravena, ze byt na dieta sama nie je lahke. nemyslim, ze by si to fyzicky nezvladala, ale skor to, ze pre dieta a jeho vychovu je otec rovnako dolezity ako matka a matka nemozne vzdy nahradit ulohu otca.Tiez sa musis pripravit, ze bude sa ta raz pytat, preco ine deti maju otecka a ono nie. Vtedy nemozes odpovedat zatrpknuto, lebo ak to bude dievca - ako si vybuduje raz vztak k muzovi, ak to bude chlapec, bude mat mozno snahu otca predsa len nasjt a dat mu tazke otazky. Clovek musi byt uprimny sam k sebe aj dietatu,lebo je pravda, obaja ste museli ratat s tym, ze ak spolu nieco mate, moze prist aj dieta. Lenze mat dieta, to je obrovska zodpovednost, to je ziva bytost, ktora uplne zmeni tvoj zivot a len ty mas v rukach, co z tej bytosti raz bude. Tak vela stastia a bud silna, zbav sa pocitu viny voci tomu s kym cakas to dieta, boli ste na to dvaja a on nema co na teba kricat. Skus mu zavolat, ale pevnym hlasom a bez placu.

xaviera777

vasi o tom nevedia? podla teba ako zareaguju? inak to ze ta ten chalan zbil a nadaval ti ...ti moze byt jedno. na dieta budes sice sama ale nezabudaj on ma POVINNOST na to dita prispievat cize tym sa oklamat nedaj. on platit MUSI.

miruschik

ahojte--- tehu mi potvrdil aj dr.. ta malinka bodeckaa to moje krasne male babetko:)) tamtemu kretenovi som to pvoedala a vysluzila som si akurat nadavky a par faciek..cizeostavam na to sama moje si vziat nedam!