v pripade tehotenstva povedali by ste mu to alebo nie?

Príspevok v téme: v pripade tehotenstva povedali by ste mu to alebo nie?
Miruschik

ahojte.. mam 18..on 25.. chodili sme spolu takmer tri roky.. za istych okolnosti ma podviedol s inou odpustila som mu to.. a bol o vsetko ok pocase sa mu priznala ze je tehotna.. ich dcera mala teraz rok.. ziju spolu ona sa o malu nestara ich vztah je a bol o nicom tak stale chodil za mnou nas vztahpokracoval dalej a on sapomedzi to snazil dostat malu do svojej opatery co sa mu ale nepodarilo..tak sme nas vztah ukoncili len preto aby sa zacal venovat im a aby mohli zit ako rodina aby tej malej nic enchybalo..
lenze mne akosi meska menstruacia nedosla ani po vyvolavacke:( zacinam sa bat ze som tehotna.. a jedine ked tak s nim. .povedat mu to alebo nie?

tra tra

urcite povedat...lepsie to bude ked mu to povies teraz ako keby si mu to mala povedat o 10 rokov ked uz bude neskoro. vtedy to moze zobrat zle...nie teraz. je to aj jeho ,,vina" ze sa to stalo tak preco by sa mal zrieknut povinnosti...a co sa tyka tej jeho zeny tak to je uz ich vec ak je ich laska velka tak to prekonaju a ak nie tak ty sa z toho neobvinuj lebo ty niesi jedina na vine preco sa to stalo...to mal vtedy aj on mysliet na nasledky tak mal by sa k tomu postavit ako chlap. ak aj by s tebou neostal tak bude aspon platit na dieta ty si myslis ze dieta sa da lahko vychovat len z materskej?...prosim ta. aspon ked uz s tebou nebude tak budes mat viac penazi na vychovu a bude mat to dieta rad a aspon ho navstevovat.
a s tym ze mozno poazis vztah niekomu- tak na toto mal mysliet aj on ked s tebou spal a vzniklo z too tento nasledok

usiko.

urcite povedat,m pretoze za potencialne tehotenstvo ste zodpovedni obaja, fifty fifty, takze ano....nec sa potomm zariadi ako sa dohodnete, ci uz si to das vziat, alebo si to nechas, alebo ponuknes na adopciu...je to aj jeho dieta, takjze ma pravo sa vyjadrit...

...nehlad na to, ze nechces mu kazit zivot a podobne, proste ste v tom spolu tak takto to treba aj brat.....

ha

urcite mu to oznam ked mal problem vo vztahu (s tou druhou)chodil za tebou tak musi byt zodpovedny i za tvoj stav
ked sa to dozvie uvidis ako bude reagovat a verim ze vase spolocne rozhodnutie bude spravne nech uz je akekolvek velice ti budem drzat palce neboj zvladnes to
pokial si tehotna netrap sa uzivaj si psychicka pohoda robi vela
drzim palce

whee_ee

miruschik, aj keď sa neroyídu, to je jedno, to nemôžeš žiadať, ale pomôcť tebe s dieťaťom je jeho povinnosť. povedz mu to, určite, držím palce

cajik

sama pises, ze ich vztah je o nicom. povedz mu o tom, je predsa otec dietata, a potom sa dohodnete spolu, co bude dalej.

miruschik

ja vazne netusim comam spravit:( volala som mu a len som sa zmohla na to mu s placom zlozit a vypnut telefon.. nechcem rozbit rodinu ktora konecne ako tak zacala fungovat

miruschik

kupila som test:( pre istotu tri:( a na kazdom su //..
ja neviem ako dalej som zufala aj ked som tehotna tak to male chcem ale nechcem, ostat sama alebo pripadne rozbit tamtemu rodinu-.

cajik

a v prvom rade si ujasni, ci tehotna si alebo nie (radsej zajdi za lekarom nech ti to potvrdi alebo vyvrati), a potom ci si to dieta chces nechat alebo nie. az potom ries to, ako mu to povedat