Moja matka

Príspevok v téme: Moja matka
tojejedno1

Moja matka má 55 rokov, je už vyše 20 rokov rozvedená. Je veľmi pekná, príťažlivá, lebo nikdy nič nerobila, len utrácala otcove peniaze, ale to je teraz vedľajšie. Otehotnela. V takom veku. Jej partner je o dvadsať rokov mladší.
Matka teraz zvažuje interupciu. Čo si o tom myslíte?

iaia

nemyslim si , ze je to katastrofa, nie je to standardne, ale pre nieco sa im to stalo, urcite je to na zamyslenie, nech v tom hladaju len a len pozitíva, stalo sa a co, kolko babiek vychovava svoje vnucata. je vynimocna a ja im drzim palce nech je babätko zdrave, teste sa z noveho zivota a prímite to. Veci ako je vek, co budes riesit, moze zit do 90 a moze zomriet zajtra, ale to iste sa moze stat aj mlademu, tak co uzivajte si a teste sa, ked sa uz stalo a na ludi kaslite
vela, vela zdravia a radosti

rena23

Ak je zdravotne vporiadku, lekar jej to schvali a jej partner je dostatocne zodpovedny, nevidim dovod, preco by dieta nemohla donosit.
Predpokladam, ze ludia, ktori pisu prispevky typu: ukaz jej dom dochodcov a ako to ze nie je po menopauze..maju tak okolo 20 r. a umerne tomu nezrely rozum...

tojejedno1

Pri sexe sa chranila, ale stalo sa. Ten jej partner, to je asi osmy od rozvodu, je "zrebec", keby ste ho uvideli, date mi za pravdu, ze taky samec oplodni kazdu zenu aj ked by mal natiahnute tri kondomy a mama by uzivala sto antikoncepcnych tabletiek denne.
Mama zije mimoriadne aktivny sexualny zivot a ani sa tym netaji.
No a jej partner je z dietata na infarkt.

Netehulka

Zalezi, ci partner je ochotny sa o dieta spolocne postarat. Partner ma 35 rokov, cize je na otcovstvo akurat, takze pokial by donosila zdrave dieta, nevidim problem.

Na rodicovske moze chodit on. :-)

A ano, musi byt naozaj zachovala, lebo v 55 otehotniet prirodzenou cestou je maly zazrak.

cukrik 20

ale ved coby sa nedozila ked cely zivot nic nerobila a je velmi zachovala,myslim.ze sa dozije,a ta menopauza vsak niekde sa uz stalo ze aj 65 ci 70 rocna bola tehotna,tak neviem je to zvlastna a hlavne tazka situacia,nevedela by som sa rozhodnut ci potrat,alebo nechat si dieta v takom veku

lioness_01

neverím, že 55 ročná žena otehotnela... jednak preto, lebo neverím, že by ešte menopauzu nemala za sebou a jednak preto, že neverím, že ak by ju aj nemala, že žena v jej veku nevie, že pri sexe hrozí tehotenstvo a nechránila by sa

tapp

ty srandujes, vsak ?
Sori, uz aj na interrupcii by bola tato zena za atrakciu .. ale rodit ..a materska .. a OCR...na dochodku chodit na rodicovske zdruzenia ...

Ked by malo dieta 20, ona bude mat 75-76 rokov..ak sa dozije, hmmm..
Zober ju na exkurziu do domova dochodcov, aby videla tuto perspektivu.

Urcite srandujes.