ranajky - ovocie

Well

Ľudia, ktorí držia diétu a zaháňajú hlad zdravými vecami, ako sú ovocie a zelenina, s odstupom času zisťujú, že im to v ich snahe schudnúť nepomáha.
lesk.cas.sk

wonderbra

ovocie na ranajky je super, najlepsie skombinovat ho s postupnymi sacharidmi - ovsene vločky alebo nejake podobne nesladene cerealie.
ale ja na ranajky ovocie jest nemozem, neviem preco, ale potom tak strasne vyhladnem, ze mam cely den obzer:(

simka111

S bebe som tu nerobila reklamu len som tim chcela dat najavo ze vždy je lepsie dat si nejake sušienky ako niečo tažke alebo velmi sladke... a ten melon by sa fakt nemal s ničim kombinovat len som chcela počut nazori nych..dnes som si dala na ranajky taky fajny sladučky... mnam :D :D

Petrushka

Melon by sa nemal kombinovat nie len s inymi potravinami, ale ani s inym ovocim. Uplny suhlas s nazorom, ze melon je tak skvely, zdravy a hlavne chutny, ze skoda ho kombinovat s hocicim.

BJ

No, prave v pripade melona sa da urobit vynimka, pretoze je to zelenina, ale i tak plati, ze nalacno je omnoho zdravsi a ma omnoho precistujucejsi ucinok na organizmus. Mne pripada vzdy ako velka skoda, dat si nieco ine k ovociu, alebo k melonu. Ved same o sebe je to tak dobre a tak dobre to funguje, naco si kvoli mlsnemu jazyku zmarit velku cast zdravotneho ucinku.

watermelon

simka: ovocie jedz len na lacno (preto sa najviac odporuca doobeda), inak ti bude kvasit, cize ziadnu hrianku s melonom, ludia casto kombinuju ovocie s inym jedlom (aj ked ho zjedia hod pred ci po ) a potom sa hnevaju na ovocie, ze im nerobi dobre...