"si to co jes"- klamstva zapadnej mediciny

Príspevok v téme: "si to co jes"- klamstva zapadnej mediciny
sweet_lolitta

Skvely film o tom, ze co vkladate do ust vas priamo ovplivnuje, pretoze kazde susto telo metabolizuje, nieco si zoberie, zvysok vyhodi, ine necha v sebe a skodi mu to... O tom aky je priami suvis s rakovinou a jedlom a aj to, ako by to dopadlo, keby zrazu lekari vedeli nieco o vyzive a rakovina by ustupila (asi by vela ludi prislo o pracu, vsak?)>>>

tu je link :)

www.green-ways.com

Co si o tom myslite vy?

TrainingBoy

hniloba? neprehanas tak trochu? ale vysvetli mi ako sa v zaludku kde je HCL moze vytvorit zasadite prostredie. A ako ma clovek jest delene, ked jedlo v zaludku moze byt niekolko hodin.

BJ

TrainingBoy, ludia piju mlieko 120 rokov? Podla mna, ludia pili mlieko ovela dlhsie, ale to co piju poslednych 50 rokov mlieko urcite nieje. Len hrstka ludi ostala pit mlieko, ti ostatni piju nejaku cudesnu bielu vodicku s prichutou mlieka.

JozefM

Aky mate nazor na delenu stravu? ... Nase telo je naprogramovane na prijem velmi jednoduchych potravin. Zaludok potrebuje vytvarat ine traviace stavy pre dokonale travenie bielkovin a ine pre travenie sacharidov. Bielkovina potrebuje kysle prostredie, sacharidy prostredie zasadite. Prijmom zmiesanej potravy sa nestravi vsetko, dochadza ku kvaseniu a hnilobe, ktore poskodzuju organy tela.

TrainingBoy

keko o com hovoris? sak ludia piju mlieko dlhsie ako 120 rokov. Podla tvoje teorie sa postupne stavame super rezistentnymi, to je super, mohli by sme zacat do jedla davat hadi jed.

Well

Bj- ja nie som dnesny ......a so sopercentnou istotou viem,ze sposob ,,liecby"inym sposobom je pre daneho cloveka smrtelny a zaroven penazne drahy minimalne ako nove auto.
Skoda,ze duse zosnulych nevedia rozpravat a nemozu potvrdit totalny nezmysel takej liecby.
Ak by sa take ,,liecenie"Konrtolovalo......asi by to malo nieco spolocne s genocidou.

keko37

mlieko = rakovina a vsetko z mlieka staci si precitat vedcov z USA alebo profesora malachova z ruska :)))) a nie tych slovenskych debilov :))) keby toto jedlo daju ludom cca 120 rokov do zadu otravili by sa mlieko = rakovina

BJ

Well, mas pravdu, viem. A takisto, ja zase verim, ze vies, ze to ze mi neveris, mi nesposobi ziadnu psychicku traumu, ani to v ziadnom smere neovplyvni vedomosti, ktore o tom mam.

Takisto si cenim tvoju radu, ze radsej o tom nemam pisat na inom serveri, no verim, ze si natolko inteligentny, ze tuto volbu prenechas na mna.

Falosna nadej je lepsi biznis, ako beznadej, ludia v beznadeji odchadzaju rychlejsie, a nezarobia tolko penazi.

Well

BJ- Asi vies ako ti verim tvoju ,,teoriu"a aj tvojich ,,znamych".
Radsej ani na inom servery nepis.lebo neverim,ze nejaky server a ten zakladatel servera znesie taku loz a necha niekolko ludi v beznadejnej nadeji na ,,vyliecenie" petrzlenom,mrkvou a spenatom.......
Beznadej je najlepsi biznis......viem...,na take treba mat vazne silny zaludok.

BJ

Mas pravdu, neprezil som (niesom zena), ale, poznam vela ludi, co sa z toho tymto sposobom vyhrabali, mam i priatela, co sa tymto sposobom z rakoviny vyliecil a ten isty cas robil aj na onkologii, takze ma dost kontaktov a zdrojov, aby vedel, o com to je. Viac k tejto teme nebudem verejne pisat, urcite nie na tomto serveri, je to multimiliardovy biznis. Poznam ludi, co z toho mali problemy. Pravda je velmi dobre utajovana.