HAK a menstruacia

Príspevok v téme: HAK a menstruacia
Jaja18

Ahojte, mam na vas otazku. V nedelu som uzila predposlednu tabletku HAK cely den som mala spinenie ale aj predtym paru dni som mala spinneie...vecer v nedelu sa mi objavilo krvacnie a bolelo a v podbrusku...v pondelok som uzila poslednu tablettku a pokracovalo to...uz mam 7 dnovu pauzu a stale krvacam ...mam to brat ako menstruaciu?...uzivam HAk 3. mesiac (Minerva) mam problemy s hormonmi...moze to byt z toho ze minuly mesiac som mala v 7 dnovej prestavke iba spinenie?

Jaja18

mam problemy s nadmernym vypadavanim vlasov, nadmerne ochlenie, problem s menstruacnym cklom (bolesti)...urobili mi hormonalne testy a zistili mi vysoku hladinu testosteronu akvoli tomu mam HAK

ale ja viem ze to spinenie mam povazovat za menzes ok ...ale maoja otazka bola ina mala som este dve tabletky HAK sa zacalo ma v podbrusku boliet a zacala som krvacat..mam uz teraz 7 dnovu pauzu akrvacam...moja otazka je ci je mozne dostat menzes aj skor nie len v tej 7 dnovej pauze...????

hassy

minuly mesiac si pisala ze mas spinenie, ze ci to je menzes... teraz pises ze krvacas - tak isto ze ci to je menzes... prepac, ale ja stale vidim jednu a tu istu otazku....

lioness_01

Jajuska, zlatíčko naše, budúca naša medička... trubka si tu ty a nie my... zase si položila tú istú otázku - tak ako minulý mesiac, aj teraz sa pýtaš či špinenie máš považovať za menzes... myslela som si, že som ti to dostatočne dobre y viac krát vysvetlila ale zrejme nie... ja už fakt nemám na toto nervy... neviem ešte ako inak by si chcela brať krvácanie z pohl. orgánov - ja to zvyčajne v čase menštruácie vždy beriem ako menštruáciu...

ach jaj...

neviem sa dočkať otázky na budúci mesiac - ale vopred ti oznamujem - áno, to špinenie ber ako menštruáciu...