Korunky - porcelanove zuby

Príspevok v téme: Korunky - porcelanove zuby
MYSHAA

zdravim vsetkych...

ma niekto skusenosti s korunkami alebo porcelanove zuby resp.mostik...

ja mam hrozne zuby sama diera a to mam 19 a nehovoriac o tej hroznej farbe..
chcela by som si dat urobit 8 hornych a 6 dolnych zubov....
1,aka je cena?
2,ako dlho trva zakrok resp.cakacia doba od zbrusenia az po zalozenie
3,ake su neziaduce ucinky resp.co sa moze stat..
prosim pomozte mi kazdy komentar potesi...

na internete o tom sice citam ale chcela by som osobnejsiu radu od toho kto ich ma resp.pozna niekoho kto ich ma...
ozaj vam dakujem ...

porcelanky

pekny den len ma zaujima kolko stoji korunka porcelanova teraz v 2011 a co je lepsie zivicove alebo porcelanove lebo ked su predne zuby tak na tie zivicive musi ist asi kov zo spodu lebo sa skusu asi nie neviem co je lepsie a aku maju zivotnost vie mi niekto poradit dakujem

jezibabka188

mam porcelanove zuby tyzden.. 24 rokov,, nebolestivx zakrok.. horne 4 zuby ma stali 500e .. som spokojna..ale musim si dat urobit vsetky..inak sa ti deformuje sanka.. dobre to vyzera..ale je to velky zasah.. lepsie mat svoje..ale ak sa ti kazia je to otazka casu kedy ti ich lekar vytrha

iva99999

Ahoj,ja mám nové zirkónové korunky - 3 týždne. Takže sú ešte "čerstvé". Zákrok -brúsenie trvalo asi 3,5 hodiny. Je to bezbolestné, iba trošku nepríjemné. Po brúsení mi nasadili dočasné korunky, takže bez zubov som nechodila. Zaplatila som za ne 2.700 €, čo je podľa mňa veľmi vysoká cena. Dúfam, že mi vydržia aspoň 20 rokov.

Eva 27

fuuha, to je dost vela zubov nie? jedna dobra korunka stoji okolo 150 - 200 eur.
kazdy rok musis chodit na kontrolu. ked si nespokojna s povodnou farbou tak pred zakrokom absolvujes bielenie az do odtienu, ktory Ti bude vyhovovat. potom pockas dva tyzdne kym sa odtien ustali.

jasne ze sa daju obrusit. zubar Ti lokalne umrtvi, potom zbrusi, da taku nahradnu korunku z umelej hmoty a cakas kym vyrobia korunky. to trva cca 5 dni, niekde to uz zevraj robia aj do dna.

nechces skusit radsej strojcek? ked mas diery tak to pojde rychlo. to mozes mat aj za rok dole. ale daj si ten zelezny, ten to rychlejsie zvladne.

inak si osobne myslim, ze zdravych zubov sa netreba zbavovat pokial sa to da riesit inou formou. aj tieto korunky su docasne . to vydrzi tak 10 maximalne 15 rokov a potom vymena.

ja som mala strojcek v 23 rokoch. no, tak jeden rok "nezijes " :)) ale potom to stoji za to a mas trvaly efekt.

MYSHAA

chcela by som sa vas opytat ci sa neda namiesto koruniek urobit len nejaka ta vypln alebo ja uz neviem co na zuby...obruit tie krive alebo ja uz neviem som zufala....