nástrekové opalovanie

miamiaw

siisa, ja som skusila uz vela samoopalovakov:
nivea- rychlo zliezala
johnsons- drzal farbu ale smrdela plet z toho strasne
aj ten loreal som mala ten je celkom dobry ale ked to zlieza je to hnusne a navyse ja som chcela nieco co len raz natriem max 2x a toto boli vsetky tie mlieka s kvapkou samoopalovaka.

clarins- farba bola uzasna ale vydrzal kratko a ked to slo dolu tak som lutovala ze som sa tym natierala

lancome taky sprej -vyhodili sa mi z toho vyrazky a strasne to svrbelo

Potom som skusala St tropez a pri nom som ostala mam aj na plet aj na telo, je ich viac a farba je pekna a aj ked to zlieza tak nerobi mapy a da sa to lahko ocistit, ja som to tu uz raz pisala v nejkom prispevku.
A este mam jeden ten je tiez super, je omnoho lacnejsi, je to bud sprej alebo pena, ja mam sprej vola sa ze St Moriz a ten tiez odporucam. Len neviem ze ci sa daju kupit aj na sk.

migrastyk

ja som na tom bola raz, lebo som bola strasne biela a chcela som ist na jednu akciu v piatok tak som sa bola dat nastriekat dva dni predtym. ono tetka mi povedala ze na kazdom to nemusi chytit (samozrejme povedala mi to az potom ako ma nastriekala a ked som zaplatila) lebo mi to uplne dotmava nechytilo. chyta to vraj podla toho ako ta chyta na slnku. mne to celkom aj chytilo ale len tak trochu by som povedala. ale v tmavsej miestnosti to vyzeralo ppc :) nastrek celeho tela stoji cca 20€, tvare asi 5€, hornej polky tela nejakyh 10€ tusim. takze odrazu uz za tych 20 je to najlepsie by som povedala. no a potkm cim castejsie a dlhsie sa sprchujes tym menej ti to vydrzi. takze treba sa sprchovat kratko a co najrychlejsie, moc sa v tej sprche nemacat :D vydrzi to par dni, mne to vydrzalo asi tyzden. a na zaciatku sa farbi trochu oblecenie. a neskodi to a ked ta strieka super to vonia :D:D a predtym jak tam ides si musis zrobit peeling aby sa ti stara koza dala prec a treba sa vydepilovat. ja som bola spokojna takze ked pojdem na nejaku svadbu alebo nieco tak urcite sa dam nastriekat este raz :)

miamiaw

bola som raz a uz by som nesla, bola som strasne lepkava po tom, vydrzalo to kratko, chcela som to bo som bola biela ale teraz to uz riesim samoopalovacimi kremamy.