Vyživa klbov a chrupaviek

Príspevok v téme: Vyživa klbov a chrupaviek
Sashaka

Ahojte dlhodobo mám problém s pukaním kolien a členkov ako aj bolesť klbov, stále športujem bez športu to nie som ja chodím do posilky alebo plavať, korčule a pod. Dostala som tabletky na výživu ale s nich mi je zle a bolo povedane ak nezaberu tak injekcie do kolien a tomu sa chcem vyhnúť preto by som bola moc rada keby ste niekto vedeli poradiť čo by som ešte mohla urobiť. Jedávam aj želatinu je to je základny prvok vo všetkych pripravkoch ale rady som som ešte poradiť. Vopred ďakujem!!!!!

Emma73

Pred 3 mesiacmi som robila objednávku z Pilulka.sk a objednala som aj toto pre môjho tatka www.pilulka.sk. Objednala som 3 fľaštičky a stále mu držia a nestrácajú účinnosť.Cez tento obchod objednávam bežne keďže to rýchlo doručia a našla som na nete zľavu kuponyzdarma.sk ktorú určite tiež využite.

kamilkamilka

mne na pukanie kolien pomohol kalciový sirup.. strašne mi nechutí ten klasický, tak som si kúpila taký vanilkový.. neobsahuje žiadny bordel ani konzervanty a farbivá, takže za mňa úplná topka, dúfam, že pomôže :)

atlet29

Jednocnacne odporucam INOVO5 forte od značky Barny's. Moje skusenosti su potvrdene este aj tym, ze som nasiel, ze tento produkt vyhral velky test klbovych preparatov - dTest ako jediny ma vsak ten spravny pomer ucinnych latok. Nie je jedno ci su zlozky synteticke, alebo prirodne. Nezabudajte, ze nie je dolezite to co uzivate ale to CO STE SCHOPNI VSTREBAT. Fakt zabera. Kto to mysli s kurou smrtelne vazne odporucam dvojkombinaciu INOVO5 + Celadrin - vygooglujte si

atlet29

Jednocnacne odporucam INOVO5 forte od značky Barny's. Moje skusenosti su potvrdene este aj tym, ze som nasiel, ze tento produkt vyhral velky test klbovych preparatov - dTest ako jediny ma vsak ten spravny pomer ucinnych latok. Nie je jedno ci su zlozky synteticke, alebo prirodne. Nezabudajte, ze nie je dolezite to co uzivate ale to CO STE SCHOPNI VSTREBAT. Fakt zabera. Kto to mysli s kurou smrtelne vazne odporucam dvojkombinaciu INOVO5 + Celadrin - vygooglujte si

Danielka_12

tabletky na klby casto zatazuju zaludok, stym som sa stretla aj ja, musis si najst nejaky co ti bude pasovat, pri zapaloch a bolestiach ti mozem odporucit -odkaz odstránený- cena je velmi priatelna teraz je dokonca na neho aj akcia. mne tieto na zaludok nerobili nijak zle, brala som ich 2 mesiace ale zlepsenie prislo skoro hned

polianka

mne sa z vyzivovych doplnkov najviac osvedcil priessnitz z lekarne, mam ho od tatina, nejak mi zacali "vrzgat" klby tak som musela nieco uzivat