Sportova aktivita a prvy trimester

isabella

no, tak ja to tiez radsej respektujem do takej miery, ze sport pri ktorom by som sa mohla viac ohrozit nepraktizujem, ale taka fitlopta je fajn, alebo chodit plavat, ale tak je to o kazdom individualne ci sa mu oplati tak ci onak riskovat, ja budem posledne stadia tehotenstva v zime, poladovice a tak a z toho mam vacsi strach, bo tam je vacsi risk ze sa smyknem a mozem spadnut a hlavne ked si ani cez brucho uz vidiet nebudem v takom deviatom mesiaci :-///

mirka 23

A s tou kamoškou, je mi ľuto. Ja som sa zase bala, že budem mať mimomaternicové, lebo to mala moja kamoška a celkovo som sa bala prve tri mesiace... tak som rada :-)

mirka 23

Usiko, ja som bždy myslela, že maš niečo po dvadsiatke :-)
Ako ked idem na korčule, tak mi trocha lepi... stať sa môže hocičo, ale ten pocit, ked už korčulujem... A manželovi sa to samozrejme tiež nepači. Budem musieť asi plavať namiesto toho. A s tým padnutim bruška mi vravel kamarat čo je zdravotná sestra, že o chvilu budem musieť skončiť so všetkým :-)

Netehulka

Usiko-mas pravdu, ale ja sportujem, lebo musim. Je to moja praca. Ale tak buduci tyzden idem k lekarke, uvidime, ci ma sprdne. :-)

usiko

ja sa bojim velmi sportovat, lebo kamoska spadla v 3 mes. z bicykla a potratila este vten den.....takze mam taky nie velmi dobry nazorny priklad.....a co je horsie, neviem ci sa stalo nieco pri cisteni maternice vtedy,ale ma teraz problem otehotniet, takze ja zato tak opatrne.....a aj ked nemam vobec ziadne problemy, mam predsa 32 rokov takze riskovat nechcem, lebo na prve babo som uz dost stara a chcem potom este jedno...tak mozno preto sa pozeram na veci inak......

usiko

kafik,

nemyslim,ze tu niekto vravel o zakaze sexu vtehu. Mne len lekarpovedal, ze vprvych troch mesiacoch, kym sa to riadne neuchyti, radsej nie......akonahle presiel 12tt taknsme so sexom pokracovali a je fajn, akurat iny.....takze tak....

usiko

mirka,

takto je fajn,davaj si pozor, vposlednych mesiacoch asi budes musiet bez sportu, aby sa ti nestalo,ze ti babao spadne prilis skoro dolu do panvy a aby nebolo zbytocne predcasne narodene...akurat dnes sme to mali na prednaske...takze ja bicykel odkladam na lepsie casy :-))

Ja viem sice dobre korculovatale neviem na nich brzdit,takze ja prave preto nejdem na drahu a aby ma to nelakalo, tak som ich odniesla mame .......ale chybaju mi velmi.....ako na tom brzdis????? tou brzdou co mas vzadu?

mirka 23

Kafik, pači sa mi tvoj nazor.. teraz nebudem chodiť nikam, lebo sa mi môže niečo stať.. nebudem šoferovať, lebo sa mi môže niečo stať.. Ale ked som na korčuliach ja si psychicky bvelmi oddýchnem, je to neskutočný pocit. A je to aj zdrave pre babo, tehotná žena má mať dobrú kondičku.

mirka 23

chodim skoro rano, ked je cyklisťak uplne prázdny, davam pozor. A na korčuliach nespadnem, to su moje druhe nohy. Ja zase neviem byť bez športu, aj ked viem, že v posledných mesiacoch asi budem musieť.

usiko

tz mirka, korcule su fajn,ale co ak spadnes? alebo do teba niekto narazi a pojdes k zemi?ja neviem...ako chcete....tu nejde o to,ze to beriem ako chorobu,ale kvoli par minutam sportu a mozno sekunde nepozornosti neohrozim dieta......to bysom si velmi vycitala.....