mojej dcere zistili NF

Príspevok v téme: mojej dcere zistili NF
jarka CZ

Ahoj mojej dcere ked mala 11 mes diagnostikovali NF. som zufala nador na mozgu jej zistili pred 3 tyzdnami teraz chodi na chemoterapie zijeme v prahe mozno je to aj lepsie ohladom zdrav starostlivosti, ale podla lekarov by jej mohol pomoct novy liek a nova liecba v USA liek Avastin ale ako sa k menu dostat ? jeho cena je priserna vazne neviem co mam robit

keko37

www.cas.sk

NF Neurofibromatosis slovensky neurofibromatoza nevylicitelne ale uz liecitelne pre toho kto ma love :))) ked som bol v USA tam su na tu chorobu kliniky a ustavy

dalena BB

tiez som to videla na NOVE , bleeeee nemala som slov ze dokaze vsetko dokaze ta choroba NF sweet_lolitta to nie je presne rakovina ale moze z toho byt rakovina zacina to nezhubnymi nadormi ktore sa mozu vytvorit napr na mozgu atd co je uz vazne problem neurofibromatosis sa lieci len USA aj to zatial len experimentalne Jarka drzim ti palceky ten liek si kupil Veteska vycaloval za to vtedy skoro milion skk. v USA sa Avastin podava aj detom pri NF

lost

sweet_lolitta

NF je zle, pre tvoje dobro radsej ani nepozeraj co to je :)
(Dufam ze nie si ten typ cloveka co robi presne opacne co mu niekto povie)

....................
Co stoji taka liecba? Poistovna to asi neprplati, co ?
Ten AVASTIN, to je toto?
www.lekarennawebe.sk
(Tam pisu ze "bezpecnost a ucinnost nebola skumana na mladistvych", to nie je problem?)

Beata38

NF nie je rakovina ale moze byt . moja znama mala tu chorobu od malicka zomrela tiez ako 29 rocna ore nadory miechy , nadory zaludka , nadorov mala cca 200 pomoc uz nebola mala aj kozne nadory Neurofibromatoza je zakerna videla som ju od malicka ako ju znicila

vannilla

nechcela by som minule isiel o tej chorobe dokument na TV NOVA bolo to hrozne :(((( drzim tiez palce dcerke aby ste liek ziskali :(( aj ked dnes uz plati ze za peniaze ma clovek aj zdravie

sladka lolita NF nie je rakovina !!!!!

sweet_lolitta

ako moze mat babatko rakovinu? ak si v prahe skus nakontaktovat makrobiotickych liecitelov...lekari ti dieta zabiju