Neustale stekanie hlienov

Príspevok v téme: Neustale stekanie hlienov
pogiii

Ahoj mam 20 rokov a uz skoro rok mi stekaju hlieny do hrdla ,zo zaciatku mi to az tak nevadilo, no neskor ma zacalo boliet hrdlo ked uz ma bolelo asi mesiac siel som k lekarovy, ten mi dal nejake antibitoika a poslal ma domov,lenze vobec mi to nepomohlo atak som bol u lekara este asi 3 krat a stale mi daval antibiotika dokonca som mal aj penicilin 1000, potom ma poslal na krcne medzitym mi brali aj vytery no tie boli v poriadku, na krcnom mi lekarka povedala ze mam krivu nosnu prepazku a ze preto mi stekaju hlieny ktore potom sposobuju bolest hrdla, lenze ku krcnej uz chodim asi 4 mesiace a stale mi predpisuje sprej do nosa bud avamys alebo nasonax vravi ze to by mi malo pomoct ale ze ho musim uzivat pravidelne lebo ak ho parkrat vynecham tak to ako keby som zacinal od znova, prve 2 mesiace som sa ho snazil brat pravidelne no aj tak mi to velmi nepomohlo potom som to uz zacal aj vynechavat pretoze uz ma nebavilo to brat a nepomahaloto, a teraz je to este horsie pretoze tazsie sa mi prehlta, a casto ma napina na zvracanie, uz fakt neviem co mam robit k lekarom sa miuz ani nechce pretoze som tam chodil v kuse asi 6 mesiacov a stale ziadna zmena ...PROSIM VAS POMOZTE MI

lucifer123

Nelka123 ako sa uziva ten FLORSALMIN mozem to nakvapkat aj do nosa? Mam podobny problem zateka stale skusil som uz vselico

nelka123

skuste na zatekanie hlienov volnopredajny FLORSALMIN spray zo salvie uz nejake roky ma pali zaha zatekaju hlieny do hrdla druhy den berem a citim velke zlepsenie stal myslim do 4 eur a plus mi predpisala doktorka NOLPAZU...inac okrem toho som skusala kvantum veci

Macko Puh

Vincentka morska voda,najdete ju v 700ml flasiach v lekarniach alebo da sa objednat z internetu, nalejte si ju do prazdneho spreju olynthu,alebo hociakeho ineho nosneho spreju a kazde rano si dajte 3 vstrieky do kazdej nosnej diery ro vam precisti dutiny aj priedusky od hlienov...a potom si kupte z lekarni liek na vseobecne alergie ZODAC, berie sa jedna tabletka vecer.
Mal som tento problem cely zivot,a ten zodac zabral hnet po prvom pouziti, cely dne som smrkol 2 krat aj to len trosku,lepsie sa mi dycha nenapina ma uz a NEHLIENIM VOBEC.

Barbora_x

"Krivá prepážka" je vrodená chyba a veľmi zriedka sa prejavuje v takom dospelom veku.
So stekaním hlienov nemá inak vôbec nič spoločné. Zdravému človeku sa netvorí nadmerné množstvo hlienov a nestekajú, príčinu je potrebné hľadať inde.

emma18

natusa42
ahoj, skus ist na ORLvysetrenie, pozru ti do nosa, mozno mas aj ty krivu nosnu prepazku. Mne ked to primar povedal som pozerala ako puk, kedze 27 rokov som snou vpohode zila vlastne som ani nevedela ze ju mam krivu a teraz toto.

natusa42

nevedno ,či sa zakladatel diskusie uz vyliecil ..ale ..ja mam to iste !! uz asi pol roka,tiez stekanie hlienov neustale,stale hrdlo zapalene ,pocas pol roka,uz ma to velmi trapi :(:(neviem,co robit s tym ..:(je to nad moije sily,.beriem svetko ,co mozem ,antibiotika atd ..ale nepomaha nic,uz som zufala,vsetky testy mam negativne :(

aze

no tak mne bol zisteny hastr reflux navrat zaludocnej kyseliny hore asi o 2 tyzdne idem na kontrolu... inac neviete nahodou ci sa moze dostat ta kyselina az do nosa jedze skoro stale smrkam uz som si na to zvykol

aze

Ja mam tiez problem zo zatekajucimi hlienmi take lepkave jak keby som mal v ustach lepidlo a skusil som aj vynechat nasonex a bolo mi horsie tak radsej betem dalej a skusam vsetko mozne ja mam dost vazny problem s dutinami pretoze aj kazdy den kaslem a neviem ci ten kasel je astmaticky kedze beriem lieky. Zo stekania hlienov to nemoze byt lebo to by ma napinalo na vracanie. Niekedy mam dojem ze to je astma niekedy ze mam inu chorobu takze neviem je to velmi zvlastne stekanie soplov kazdy den + kaslanie kazdy den. Pri kasli mam pocit bud sfrbenia v krku ale ked dostanem zachvat kaslu tak palenie na hrudi uz som mal vela vysetreni a nebavi ma chodit po doktoroch stale.