akne a drozdie...

fezoj78

Voľakedy som mal akné a tiež som si dával droždie.Ale droždie moc vysúša a potom z toho svrbí tvár.Ak chceš viem riešenie ako ti pomôcť,ale nebudem ho písať sem,lebo by som robil reklamu na výrobky ktoré predávam.Sú to výrobky bez parabenou z prírodných výťažkov.A sú za dostupnú cenu.Ak máš záujem,tak mi napíš na email jogo78@centrum.sk

renca61

mne velmi pomohla maska z ilu, zeoforce, je to zeolitovy il, nieco podobne ako tarnika, akurat tento sa moze uzivat aj vnutorne a aj ako maska

PAX

20 minut je idealnych, + ak možeš tak si daj aspon jeden pohar piva (2-3 dcl stači) denne, posobi na pleť blahodárne

anna555

Maska z droždia je skvelá,nemám akné,sem tam pupáčik ale pleť je z nej úplne jemná a hladká,nechávam tak 15-20 min pôsobiť

radomil

Ahojte,

poznam velmi ucinny spôsob na riesenie problemov s akne. Spociva vo vonkajsej staroslivosti o plet tou spravnou a cistou kozmetikou, ale aj vo vnutornom vyravnani acidobazickej rovnovahy.
Pomaha to aj u naozaj kritickych stavou.
Rad poradim.
Pisat mozte na nase.zdravicko@gmail.com

Rado

simka111

Ja si robim masku z drozdia a pomaha mi..jednoducho zmiesam drozdie s troska vody aby vznikla husta kašička a nanesiem si na vyčistenu pleť a za tim si este umyjem prhlavovym čajom...

cappy_

lepsie ako same drozdie..je zmeisat tak pol drozdia s lyzickou medu..ten je antibakterialny aj ma cistiace ucinky...ja si davam este aj 3-4 kvpaky smotany, resp mlieka

slima

tam nie je pomer, musis mat taku kasicku, aby ti netiekla do oci, ale zas aby sa dala rozotriet :)) je jedno v akom pomere to zmiesas. Zalezi aj od toho, na aku velku plochu to nanesies :)) po aplikacii este skus umyvyt tu masku bylinkami - dobra je zihlava, alebo mata. Nie je za co, som kozmeticka, tak sa nemusis bat vyskusat :)