Oddialenie menštruácie pomocou HAK

Príspevok v téme: Oddialenie menštruácie pomocou HAK
real_anon

Dobrý deň,
beriem HAK Mercilom už asi rok, a budúci týždeň by som podľa správnosti mala dostať menštruáciu (teda mňa zaujíma len sobota a vychádza to tak, že v piatok by som ju mala dostať) a keďže týždeň nato mám tiež dosť hektický a zase brať skoro celé ďalšie balenie sa mi zdá moc, nedalo by sa to spraviť naopak? Ostávajú mi posledné tri tabletky z aktuálneho balenia, tie by som si už dnes nedala, takže by som tak do pondelka menštruáciu dostala a do soboty by mi mala prejsť. Lenže potom neviem čo ďalej. Mám dobrať tie zvyšné 3 tabletky z tohto balenia a pokračovať v ďalšom, alebo rovno po tej 7 dňovej pauze ísť na nové balenie?
Snáď ma pochopíte, lebo mám trochu problém to vysvetliť :) Ďakujem

slima

ked si nevezmes jednu tabletku a posunies iba o den, tak by to nemalo vadit (ja som si tak posuvala na radu doktora, pretoze mi nevyhovoval den kedy mi zacinala), ale ak nevezmes viacero, tak to uz bude vadit. Vsak v pokoji hned zacni brat nove balenie, ja som to tak robila roky cez leto a nic sa mi nestalo :) Tak nebudes mat mesiac menstruaciu - ziadna tragedia...nevymyslaj s inymi postupmi, tento je overeny.