Vyskúšala som kokosový olej- skúsenosti

Príspevok v téme: Vyskúšala som kokosový olej- skúsenosti
kikosi

nedávno som si ho kúpila,v dm drogerii,je aj bio,lebo som už vela o nom čítala aký je zdravý a pod.
no všade sa píše že akú má dobrú chuť, no neviem ale mne velmi nechutí,pripomína mi to akoby som zmiešala klasickú bravčovú masť s kokosom....
natierala som si ho aj na telo,a je fakt skvelý, všetky telové mlieka asi povyhadzujem....
tak chcem vedieť ako vám chutí tento olej,či ho mám nejaký nekvalitný alebo čo :)

sasskia

mirka23 - to co mam za olej? taky isty ako ty, kvalitny, panensky za studena lisovany z USA, z Puritanu, ziadny podradny. Predstav si.
Cakala som, ze mi odpises a ze to bude opat take nadradene a provokativne ako pri ostatnych odpovediat, ktore mi odpisujes.
Urazila si ma pri viacerych prispevkoch....

mirka 23

Saskia, to čo maš za olej? Ja sa natriem na noc, troška počkam, oblečiem na to pyžamo a pohoda.. to oblečenie vsiakne trocha oleja, ale že by som to nevyprala.. tak to je nemožne.

RNG

Saskia, pouzivaj ho vecer, natri na mokru pokozku velmi jemno a daj si kupacak na seba. Do rana sa ti vstrebe kompletne a nic nezamastis.
Bezne kremy obsahuju len okolo 10-15 % olejov, zvysok je voda a ine prisady.
Mastne kremy, co obsahuju viac nez 25% olejov ti tak isto zamastia satstvo.
A kokosak je 100% olej.

sasskia

Ja neviem, ale aj ked si ho natriem minimum a na stredne mokru pokozku, vzdy MAM CELE OBLECENIE MASTNE A CO JE NAJHORSIE, VOBEC TO NEJDE DOLE ANI PRI VYPRATI ARIELOM, PERSILOM, KTORE POUZIVAM. UZ SOM SI TAK ZAMASTILA NIEKOLKO VECI, KTORE MOZEM VYHODIT.
VAM TO NEOMASTI SATSTVO, ALEBO DA SA VAM VYPRAT? NECHAPEM.....

xyzz

Veľa ľudí má skúsenosti s kokosákom z DMky že voňal a chutil ako bravčová masť... Ja som si teraz objednala Tropicai, ten vraj voní aj chutí ako kokos tak sa už hroozne teším :D

rena23

Ja si ho davam na vlasy, ako regeneračnú kúru, keďže ich mám veľmi suché. Má úžasné vyživujúce účinky a dodáva vlasom lesk.

mixi

Prosim Ta kde si objavila v akom regali ten kokosovy olej?Nevedela som ze kokosak je aj v DM.....Co je to za znacku??