Bola som prostitutka:(

Príspevok v téme: Bola som prostitutka:(
Zuzka__aaa

Uz to v sebe nevladzem viac niest,ked somm mala 17 som sa nahodou ocitla na pokeci v sexzoznamke a dlhsie som si pisala s jednym chalanom pred tym som sa aj par krat stretla v noci s muzmi za fo,som si kupila mobil,handry,vonavku bola som stastna,ze sa pochvalim pred spoluziackami ako supis vyzeram rano,som pol hodinu pred zrkadlom sa chystala potom som na par dni isla do tej ba sa mi celkom pacilo,no potom nie uz nie prisiel cinnan a zacalo mi to vadit,ze som ako slapka:(zacala som sa strasne prejedat v tej dobe som vazila 43 najmenej potom48 a teraz 68za styri mesiaci sompribrala vobec sa o seba nestaram som leniva vsetko mi je jedno,nemam na nic chut akurat tak na jedlo a sproste vypisovanie na pokeci,som uplna nula v septembri idem nastupiit do novej skoly,ale neviem ako to zvladnem stale ked na to pomyslim,mam chut jest cokolady kraviny potom uvazujem nad takou letnou sex..brigadou niesom jebnuta??

lost

To je jedno, aj keby dobrovolne... 17ka nemoze legalne robit prostituciu a kazdy jeden klient by mail ist sediet za dany cin..

osobne by som ich ale najradsej niekam hodil, ale to je jedno..

Zuzka__aaa

Nie to bolo dobrovolne,mohla som odist kedy om chcela ved v novych zamkoch som len den vydrzala lebo ma to prenasledovalo

lost

Seriozne, ak si mala 17 a niekto ta do toho nutil, mala by si zakrocit..

udat ich, alebo podobne..

nemoze im to prejst..

:-O

wtf?!

Zuzka__aaa

No teraz mam osemnast,akolen kus?a ako sa to da slusne povedat?a zbavit sa toho:(stale na to myslim dokonca sa mi o tom snivalo videla som tvare tych muzou vsetko sa mi hlavou prebehlo,co som robila:( malasom asi sesdesiat chalanou,,no vies komu tomu sahovori pasak,mafia oni na tom zarabaju samej by ti nedovolili brat take velke peniaze za nic musis sa s nimi delit o ubytovanie a tak

jojkaaaa

najlepsie riesenie by asi bola ta psychologicka,nemusis jej vraviet,ze si robila ,,slapku",skus sa jej vyrozpravat o svojom prejedani,ked ta chyti zla nalada a potom postupne ak si k sebe najdete cestu,tak jej mozno i raz vyrozpravas o svojej nepeknej minulosti....
kazdopadne sa drz,skus mysliet pozitivne a tesit sa zo zivota..drzim palce:)

Zuzka__aaa

Ale ja sa hanbim to psycholgicke povedat:(za hod.60e z toho mne isla 30 aked som somsalen tak v aute stretla tak 100