stres - bojim sa o život

Príspevok v téme: stres - bojim sa o život
chcembyťzdra

poviem vam o čo ide.... pred cca desiatimi dnami som bol nachladnuty. začal som uživať vit c v kyslej forme ...čim sa mi prekyslilo telo..... predtym som nemal žiadne problemy.....teraz sa snažim treti den odkysliť,,,,pomerne dobre to išlo až do teraz.............. ako sa mi prekyslilo telo tak som mal problem a aj mam z unavou som malatny a pomenej rozmyšlam.....a tak som bol u doktorky krv mam ok ekg tiež...tak ma chytil panicky strach o to že mam intoxicitu v mozgu..... alebo ja neviem čo ale bojim sa že budem dement ...najhoršie je to ked ma zahltí stres vtedy mam ph aj 6,0....a vtedy už nevnimam skoro nič a bojim sa o život ...neviem čo mam robiť ...depresia ..... prosim povedzte mi že to je len demineralizovanie.....môže to byť že potrebujem naspeť potrebne minerali? prosim nechcem sa stresovať....vtedy mi je lepšie....ked myslim na niečo pozitivne...ale stale ma trapi ta unava a tie tažké oči ....ale je to o dosť lepšie ked myslim na niečo pozitivne....dnes to bolo hrozne ked som čital o tej toxicite , alzhaimerovi, a roznych chorobach z mozgom.....