Neviete kde sa nachadza tato uica v BA?

lioness_01

dúfam, že nejdeš navštíviť nejakého svojho biologického otca o ktorého existencii si sa dozvedela včera keď mala tvoja mama slabú chvíľku :D

ivana777

Ano je v BA, lebo na nete som si do telefonneho zoznamu dala to meno čo chcem a vyhladalo mi adresu aj t.č a bolo tam že ta osoba býva v BA na jasienkovej ale to bude asi naozaj preklep lebo mne tiež stale na mape vzhladava iba jesienkovu vo Vrakuni. Takže tak :-).

lioness_01

a si si istá, že to má byť v Bratislave?

buď je to preklep a má to byť fakt tá Jesienková, alebo to nie je v Bratislave...
ale na druhej strane, takú ulicu mi mapy.atlas.sk nenašlo v žiadnom meste, takže zrejme je to preklep...

ivana777

praveže na mape mi to nevyhladalo, preto sa pýtam či o takej ulici v BA alebo Petržalke alebo niekde v okoli BA neviete. Našla som si v telefonnom zozname podla mena niekoho čo chcem isť navštiviť a našlo mi to že býva na jasienkovej. Ale je možne že sa pomýlili a malo to byť jesienkova lebo taku ulicu mi vyhladalo.

lioness_01

a ináč, žiadna Jasienková ulica neexistuje v Bratislave...

možno si myslela Jasovskú - tá je v Petržalke

lioness_01

ty kks, to už aj takéto veci sa pýtajú na tomto fóre? hovorí ti niečo mapy.atlas.sk alebo Google Earth ?

ojka

do hrášku, to tá Jesienkova do Vrakune, a Jasienkova? hm, nemala si na mysli Jaseňovu? Hľadáš niečo konkretne na tej ulici?