Odfarbenie farby

Príspevok v téme: Odfarbenie farby
petimushka

ahojte asi pred 2 mesiacmi som si dala nafarbit vlasy na tmavohnedo a trs by som chcela uplne biele
mate niekto skusenosti s takym odfarbovanim??
bude sa to dat??
postaci 2xperoxid a 2x palette color xxl ladova blodn???
co mam robit aby som nebola zlta????

PS: nepotrebujem tu komentare typu znicis si vlasy bla bla olutujes to a tak dakujem.

[zruseny12]

lesk.cas.sk

...tu su este nejake dobre rady na vlasy,teraz to budes potrebovat...
PIVO je tiez velmi dobre na vlasy/mam to vyskusane/

[zruseny12]

...a pred farbenim si umy vlasy normalne samponom,skor to zaposobi...inak neodporucaju vlasy umyvat pred farbenim...
no a po 2x ked budes farbyt,tak ak budes mat dost zosvetlene umyvat nemusis samponom...
stale musis robit podla toho ako vyzeraju...

[zruseny12]

...NORMLAKA ZLTKA S VAJICOK...SOM ROZMIESALA DALA TROCHU OLEJA A DALA NA VLASY...teraz je aj olivovy tak ten by bol dobry...

a k tomu peroxidu....sak je aj farba SUPER BLOND E20 PALETTE...NACO POUZIVAT PEROXID A KED SI TOU FARBOU NAFARBIS 2X PO SEBE.....MYSLIM ZE TO BUDE STACIT...CI MAS AZ TAKE HNEDE ZE TO TYM NEPOJDE...?SKODA ZE NEMOZES UKAZAT ODTIEN FARBI...

petinushka

dakujem zobrazilo sa to :)

ale viac menej je jedno ci si ich dam vygumovat alebo ich dorazim peroxidom.

ja si farbim vlasy fakt malo a su pevne.
prosim ta aky zabal si si to urobila?? ajj ja si urobim, keby nahodou :)

[zruseny12]

...tak ked mas silne a zdrave vlasy tak by mali vydrzat...
ja som to robila tak,ze som farbila na 2x...jeden den nafarbila...a o den som to opakovala...ale vtedy existoval zosvetlovac c.320...palette

inak hned po farbeni som si urobila zabal,ale nepotrebovali...fakt som mala silne a zdrave vlasy-krasne sa leskli atd.
ALE ZASA SOM TO NEROBILA TIETO ZASAHY TAK CASTO...ALE PO TRVALEJ SOM SI FARBILA STALE VLASY HNED-FARBA MI ICH OZIVILA A VYZERALI KRASNE...
ALE NIE KAZDY SI TO MOZE DOVOLIT...
...teraz mam slabe a nie take kvalitne a keby ze som to urobila tak ostanem asi plesata...

Inner

Uf, cenu ti povedat neviem. Nepodstupila som to. Ale myslim, ze nic nedas za to, ak sa pojdes spytat do konkretneho kadernictva. Ide o nieco ako "vycicanie" pigmentu z vlasov, potom si ich nafarbis ako chces alebo nechas tak, ak sa ti to bude pacit... ale nie som na to odbornik, iba viem, ze je to riesenie pre brunetky :-)