Zdravotne poradenstvo

Príspevok v téme: Zdravotne poradenstvo
zdravieNASE

Vážené dámy a vážení páni,

radi by sme Vám ponúkli naše služby v oblasti zdravia a výživy.
Žiaľ asi väčšinu z nás trápia nejaké buď väčie alebo menšie zdravotné problémi.

V súčastnosti nás viac ako kedykoľvek predtým ohrozujú a trápia tzv. civilizačné choroby:

- srdcový infarkt a mrtvica
- chronické zápaly a rakovina
- vysoký krvný tlak a ateroskleróza
- alergie a atopický ekzém

Tu naráža moderná medicína na svoje hranice. Je to tým že nelieči príčíny, ale príznaky.
Prevažná časť zdravotných problémov a ochorení má svoje korene a vzniká prekyslením organizmu. Kyseliny, ktoré sa tvoria v našom tele prekysľujú náš organizmus. Civilizačné choroby ako aj mnoho daľších ochorní sú dôsledkom nášho nesprávneno životného štýlu.

Nejedná sa o žiadnu novinku, táto skutočnosť je už dávno známa. Žiaľ vzhľadom na to ,že sa nejedná o žiadnu komerčnú záležitosť, nieje táto skutočnosť takmer vôbec propagovaná.

Harmonický pomer kyselín a zásad – základ zdravia organizmu.

Je skutočne reálne aby ste si takouto naozaj jednoduchou cestou úplne vyriešili svoje aj veľmi vážne zdravotné problémi.
Napríklad: akné, artróza, artritída, cukrovka, celulitída, črevné problémy, dna, klimaktérium, mykózy, nadváha, problémy pohybového aparátu a kĺbov, osteoporóza, psoriáza, ochorenie štítnej žľazy, žlčníkové kamene a ďalšie.
Aj pri chorobách ako je napr. psoriáza vo veĺmi vážnom stave, je celkom normálne takmer uplné až 95% uzdravenie.

Obrátte sa na nás s dôverou a dohodnite si s nami bezplatnú konzultáciu.
Pomôcť druhému je naším poslaním.

Ak niesi ochotný zmeniť svoj život,
niet Ti pomoci.
HIPPOKRATES (460 – 337 PRED N. L.)

lenka valachova

dobry moja 16 ročna dcera dnes umivala sprchu so savom a nasledne si zabudla umit ruki a dala si chipsi a teras jej je trocha zle a nevieme či može mat otravu alebo si to vsugerovala

Ankanemenovana

Dobry den, viete mi odporucit niejake vysetrenie alebo postup liecby, u syna, ktiry ma 8 rokov a pretrvavaju u neho uz mesiac a pol zvysene teploty. 37,3 v poslednom tyzdny 37,7. CRP ma 25 ziadne naznaky chotoby, ale nechut je jedla a nedostatok zela v krvy. Ma panicky strach z odberov a buduci tyzden nas caka gastro a hematologia. Doktorka nam navrhla aj nemocnicu na upresnenie stavu,kedze nechce spolupracovat pri odberoch. Ukazalo mu v krvy,ze prekonal mononukleozu v minulosti, nemizu sa tie teploty preyo vyskytovat? Prichadzaju kazdy den okolo 17-18 hodiny ked sa naje a je v klude sami ustupia. Syn je k veceru aj unaveny a v noci sa casto poti. Dakujem

Emily22

Dobry den. Trapi ma jedna vec. Zacne mi silno buchat srdce a potom mi pomaly zacne trpnut cele telo. Je to az tak silne ze mi to stlaca hrudnik a prsty na rukach nemozem ohnut. Citim ako sa mi trasie cele telo a ked sa pozeram na nieco tak sa mi trasie zrak. Cele to trva par minut a pomaly to ustupuje. Chcela by som sa opytat co by to mohlo byt. Dakujem

Emily22

Dobry den. Trapi ma jedna vec. Zacne mi silno buchat srdce a potom mi pomaly zacne trpnut cele telo. Je to az tak silne ze mi to stlaca hrudnik a prsty na rukach nemozem ohnut. Citim ako sa mi trasie cele telo a ked sa pozeram na nieco tak sa mi trasie zrak. Cele to trva par minut a pomaly to ustupuje. Chcela by som sa opytat co by to mohlo byt. Dakujem

Doda2225

Dobrý deň. Chcela by som sa opýtať, už odmalička mám chronický zápal priedušiek,dýchanie mám momentálne kľudné, nekašlem. V poslednom čase približne dva týždne pri vykašliavaní v zápale vidím krvavé zafarbenie. Môže to byť niečo vážne ? Ďakujem pekne za odpoveď.

TINA155

Dobrý den,
chcela by som sa spytať, co znamenaju vysoke hodnoty v moci - LEUKOCYTY - /0.0 - 16,9/ - moj výsledok 149,6 !, BAKTERIE - /0- 130.7/ - moj výsledok 2615,3!, EPITELIE PLOCHE - /0.0 - 39,6/ - moj vysledok - 66,7!.
Mozem s takýmito výsledkami podstúpiť zakrok - umelé oplodnenie alebo je nutne preliecenie? nehrozi potrat?
DAKUJEM.

sayso

Dobry chcem sa opytat uz tyzden ma v kuse zaha pali, a mam alo keby taku kyselinu no citim! Mesiac dozadu som bol na sono a sono v pohode brucha akurat zlcove kamene mam ! Neni to rakovina? Steasne sa bojim ale 5 dozadu som vypil moc alkoholu nesuvisi to s tym ? Je to strasne hnzsny pocit ked ma cely den ta zaha pali

jablko

prosim vas,,mohli by st emi pomoct,mam stazene dychanie hlavne vecer,ako keby som mala na hrudniku nieco tazke polozene..sucho vustach a stazi sami aj prehltanie..