Zdravotne poradenstvo

Príspevok v téme: Zdravotne poradenstvo
zdravieNASE

Vážené dámy a vážení páni,

radi by sme Vám ponúkli naše služby v oblasti zdravia a výživy.
Žiaľ asi väčšinu z nás trápia nejaké buď väčie alebo menšie zdravotné problémi.

V súčastnosti nás viac ako kedykoľvek predtým ohrozujú a trápia tzv. civilizačné choroby:

- srdcový infarkt a mrtvica
- chronické zápaly a rakovina
- vysoký krvný tlak a ateroskleróza
- alergie a atopický ekzém

Tu naráža moderná medicína na svoje hranice. Je to tým že nelieči príčíny, ale príznaky.
Prevažná časť zdravotných problémov a ochorení má svoje korene a vzniká prekyslením organizmu. Kyseliny, ktoré sa tvoria v našom tele prekysľujú náš organizmus. Civilizačné choroby ako aj mnoho daľších ochorní sú dôsledkom nášho nesprávneno životného štýlu.

Nejedná sa o žiadnu novinku, táto skutočnosť je už dávno známa. Žiaľ vzhľadom na to ,že sa nejedná o žiadnu komerčnú záležitosť, nieje táto skutočnosť takmer vôbec propagovaná.

Harmonický pomer kyselín a zásad – základ zdravia organizmu.

Je skutočne reálne aby ste si takouto naozaj jednoduchou cestou úplne vyriešili svoje aj veľmi vážne zdravotné problémi.
Napríklad: akné, artróza, artritída, cukrovka, celulitída, črevné problémy, dna, klimaktérium, mykózy, nadváha, problémy pohybového aparátu a kĺbov, osteoporóza, psoriáza, ochorenie štítnej žľazy, žlčníkové kamene a ďalšie.
Aj pri chorobách ako je napr. psoriáza vo veĺmi vážnom stave, je celkom normálne takmer uplné až 95% uzdravenie.

Obrátte sa na nás s dôverou a dohodnite si s nami bezplatnú konzultáciu.
Pomôcť druhému je naším poslaním.

Ak niesi ochotný zmeniť svoj život,
niet Ti pomoci.
HIPPOKRATES (460 – 337 PRED N. L.)

michelangelo

Dobrý deň prajem. Idem rovno k veci : Po každé keď si prvý krát vložím do úst jedlo dostanem kŕč v spodnej čelusti podotýkam vždy. Je normálne keď to človek dostane iba niekedy preto by som bol rád za radu čo s tým.

lydus

Dobrý deň, potrebovala by som sa poriadiť,čo mám robiť v prípade, že som pred 2 dňami prišla do kontaktu s ovčími kiahňami, dozvedela som sa to asi po hodine,keď som sedela v spoločnej miestnosti s nakazenými a ja som ešte kiahne nemala. Problém je, že o 10 dní mám ísť na dovolenku a obávam sa, nakoľko inkub.doba je do 14 dní, aby sa to neobjavilo až na pobyte. Počula som, že existuje aj očkovacia vakcína a môže byť podaná do 5 dňa od kontaktu s nakazeným, dá sa táto vakcína kúpiť aj na SK?....viete mi nejako poradiť??...aká je bezná doba od prejavenia prvých príznakov, resp. vyrážok??....dakujem za odpoveď