Ako dlho vydrzite bez mäsa?

Príspevok v téme: Ako dlho vydrzite bez mäsa?
skitlessko

Som obycajny chalan a moja priatelka zaryta vegetarianka.Presviedca ma aby som skusil aspon jeden mesiac zit bez masa.Maso mam rad,ale zas nemusim take veci ako zabijackove hody.Samozrejme mal som dni ked som fical len na paradajkach,broskynach a melone v lete.

Ako dlho podla Vas vydrzi clovek bez mäsa?

sofiii

ahoj moj tato sice neni zariti vegetarian :D ale neje maso .podla mna clovek potrebuje maso pretoze on odkedy prestal jest straasne pribral a navyse si aj tak obcas da parky a ani mcdonald nugetkam neodola :D urob ako chces

TrainingBoy

milica, ty sa urcite vyznas do posilnovania ako do spanielskej dediny. Kulturista ma pravdu, svaly predsa nerastu ked cvicime ale az ked oddychujeme a prave vtedy potrebuju vsetky ziviny a hlavne bielkoviny a ich najlepsi zdroj je maso. Da sa prezit aj bez neho, ale este som nepocul ze by sa nejaky vegos stal majstrom olympie. Cize pokial obmedzis na nejaky cas, ok, pokial na trvalo ne-ok. Samozrejme nie vsetko je uplne zdrave, take mastne bravcove vyprazane naozaj nie je nic moc.
skitlessko pokial chces, tak to skus, ak necvicis tak ten mesiac ta nezabije, ale v tom pripade by som si zistil o takej strave viac. No ked s tebou zacala chodit vedela ze nie si vegos, tak s tym musi ratat aj nadalej.
Je dobre jest zdravo, no niektori ludia riesa jedlo az moc, budte radi ze mate co jest.

milica1

ja nejem maso uz 5rokov a smrdi mi. Aj ludia, mi uz začínaju smtdieť, čo jedia maso...proste to z nich citiť...

kulturista,
kamarat je 3roky vegetarian a vobec nieje vychrtlí , skor naopak a pritom normálne vsetko robi, okope celu zahradu. samozerejme cvičí a z toho je hlavne muž silný a nie z masa.

kulturista

kraviny. mäso je základ! nič nedokáže nahradiť mäso! ja nevydržím bez mäsa ani deň. každý deň jem nejaké mäso. Bez mäsa sa poriadne nevyvíjaš, nenapreduješ. Keď to povie žena, no ešte by som snád aj.. ale keď to povie chlap.. keko37 (si asi chlap) ty z čoho žiješ? miesto mäsa si dáš napríklad sóju? čo ti to dá? nič!!! Potom keď si ideš von zabicyklovať tak voláš suseda aby ti vyniesol bicykel von lebo ho neuneseš, vážiš 55kg aj s oteplovačkami a kanadami na nohách!...

kikusiny

Mám 13 a začala som od 10. Takže tie 3 roky. Mäso vôbec nepotrebuje človek k životu len si to namýšľa :-). Koľko máš rokov? vieš lebo keď to zvládne človek ako ja tak ty by si s tým nemal mať žiaden problém.

keko37

ja uz 12 rokov bez !!! ziadne bolesti nemam hnacky, vredy, vyrazky, zapach z papule, mam aj krasnu plet :))) maso je rakovina.... tak isto aj mlieko....ps mas mudru zenicku !!!!