AKO DLHO VYDRZITE BEZ MäSA?

Príspevok v téme: AKO DLHO VYDRZITE BEZ MäSA?
skitlessko

Som obycajny chalan a moja priatelka zaryta vegetarianka.Presviedca ma aby som skusil aspon jeden mesiac zit bez masa.Maso mam rad,ale zas nemusim take veci ako zabijackove hody.Samozrejme mal som dni ked som fical len na paradajkach,broskynach a melone v lete.

Ako dlho podla Vas vydrzi clovek bez mäsa?

keko37

zuzic

a prave preto som to sem dal.... kto to napisal ze neskodi ?? :)))) ina poznatky maju vedci , a na slovensku su vedci ? :)))) mne je fuk.... pite papajte mliecko :)))) ked vam chuti :))) raz budete lutovat :))))

bibi1234

slobodnaa-ja mam krvnu skupinu Acko a za maso by som vrazdila:O)))
keko37-hahaha-Ty si sem chodis robit srandu!!!! Obrat sa na mileho pana prof. Ing. Petra Simka DrSc. z Vyskumneho ustavu potravinarskeho, ktory skuma potraviny cely zivot, na ustave posobi vyse 15rokov a ten Ti povysvetluje, preco su mlieko, maso, vajcia,... zdrave a nevyhnutne pre zivot jedinca a ich absencia v krmnej zlozke "takto retardovane zmyslajuceho cloveka ako si Ty" moze sposobit rakoviny a ine ochorenia...

slobodnaa

dosť to záleží aj od krvnej skupiny, taká 0 je mäsitá a A bezmäsité. Ja mäso nemusím, ale ryby áno. V prípade vegetariánstva je dôležité užívať B 12.

lhana

Ja neznasam hrach, fazulu a cicer. Tym padom ak chcem mat potrebne davky bielokovin tak sa masu nevyhnem. Akekolvek rybie maso a kuracie prsia mozem.

moj nick

ja by som teda vegetariánka byť nemohla :) a už tobôž nejesť mlieko,či vajíčka :) ..no a je mi fajn ..
milujem mäso! a je mi jedno, aké... no vydržím tak možno tri dni, keď nie je nič také v chladničke, že náhodou nestihnem kúpiť žiadnu salámku, či šunku :))