som tehotna a muz strasne nadrzany ....

Príspevok v téme: som tehotna a muz strasne nadrzany ....
co spravit?

ani neviem ako zacat ... som v 6 mesiaci ... nejako ma opusta chut na sex,kedze citim babatko ako kope a toci sa v brusku vobec nepomyslam na sex... niekedy dostanem ,,chut,,ale sexovat sa mi nechce.Je mi strasne luto mojho ,,cerstveho,,muza lebo on ma chut kazdy den a je nestastny z toho ked sa mi nechce ... naposledy som sa nejako teda odhodlala ze nieeco teda bude on samozrejme ako ,,palica,,:D a nie a nie aby som bola aspon trochu vlhka.Moc ma to vtedy sklamalo ked som ho videla ako si tak lahol na bok smutny.Ked ja mam asi obavu z toho aby sa malickemu neublizilo ... ked si len spomeniem ze by ho mal stuchat do hlavicky abo co.Asi preto ma presla chut.Myslite keby si dam nejaky gel ze to pomoze a nebudem sa citit taka strnuta?

civediamo

jaaj božinku:))nemaš sa čoho bať my s manželom sme mali sex až do konca 9mes.a nikdy nebol problem,ani sa mala nenarodila s "pečiatkou"na čele,su to len zbytočne obavy,,a nevymyšlaj lebo ti začne behat za druhymi ked je taky sexuchtivy,,nebol by prvy pripad....s tou vlkostou to bolo len o psychike,,troška sa uvolni a uži si to mne bolo vtedy ovela lepšie,aj som sex preživala intenzivnejšie,,,

isabella

pochybujem, ze by to pohyby na ktore sa tak tesim nejakym sposobom zmenili :-DDDD (inak som uz v stvrtom mesiaci a mam pocit, ze pomalicky uz zacinam nieco citit, ale v nijakom smere ma to v sexualnom zivote neobmedzuje) a ze sa nebojim? ale co to ma so sexom? so sexom mozno treba opatrne tak v prvom trimestri, keby sa babatko uhniezduje, ale penis sa k dietatu pri styku nedostane a uz vobec mu nemoze ublizit, ved ked neveris, porozpravaj sa s gynekologom, ked chces bezdovodne ukracovat seba a aj svojho partnera je to tvoja vec... moj je aspon natolko ohladuplny, ze ked nechce pokazde klasicky sex tak mi to aspon inak vynahradza... tvoj muz musi byt z toho celeho dost frustrovany... a ja sa nebojim o male len co sa tyka mojho partnera, bo sama vidim ako ho chce chranit, ale jemnemu sexu sa fakt nie je dovod branit...

dadika1114

tak ma mozno ked budes v 6 pochopis :D :D ani ja som doteraz nemala taky pocit ze by som nad vsetkym tak rozmyslala ... ja viem ze by mu nemal ublizit ale cim ma viacej tyzdnou tym sa o jeho bezpecnost viacej bojim a radsej si to premyslim a ubezpecim sa.Ty sa vobec o svoje mimi nebojis? ja vsade kam idem davam len na bachorko pozor :D

AdamKrt

O sexualnom styku pocas tehotenstva sa porad s gynekologom. Nemal by byt myslim zatial problem.

Ak chces pomoct i muzovi a nechces vaginalny styk, tak este ostava analny, alebo oralny, ci mu mozes pomoct rukami. Ak by sa Ti nepozdaval analny styk, tak oralny, ci tie rucne prace mozu byt celkom prijatelne pre kompromis...

isabella

no to je skvele... u nas je presne opacny problem, sex mame ovela zriedkavejsie teraz ked som tehotna, bo muz sa boji, ze by mu mohol dajako ublizit, presne take iste strachy ako mas ty... ale tebe sa cudujem viac ako vlastnemu muzovi, pretoze ty si zena, ty citis to dieta a mala by si byt o anatomii vlastneho tela v tehotenstve lepsie informovana ako chlap a lepsie by si mala vediet co moze uskodit a co nie... vobec ta nechapem :-///

lioness_01

do hlavičky mu isto štuchať nebude... tvoje bábo je v maternici ktorá je dokonale uzavretá hlienovou zátkou, nemaj strach... pokiaľ bude sex jemný a nežný - žiadna divočina ani krkolomné polohy tak nič by ti nemalo hroziť