Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

MUZI V OBLEKOCH

edysa

je to vhodne preco nie... striedat to mozes kludne...a najlepsie je bez kosele a bez trika...juuuj :D ach to si nevsimaj :D

sako je fajn napr toto www.neckermann.sk

a nemusis ho nosit len ked je chladnejsie...ako kedy...podla toho ako sa citis...a vhodne su aj svetriky rozne take nieco: www.bonprixshop.eu

thomasth

Hmm :-) a je vhodne nosit kosele takmer vsade, teda ako muz?
Myslim tak ze ked idem len tak von na prechadzku (osamote haha), alebo na obed niekde do McDonald's a ine, alebo normalne restauracie (tu predpokladam ze skor ano), a vybavovacky takmer ucite ano tipujem :-)
Alebo len do supermarketu nakupit :-)
Alebo ci to nie je vhodnejsie striedat, ale zase ako, ak nie kosela , co potom :-D na vybavovacky, a podobne ma ine nenapada.
Ozaj, este ake saka su take "seriozne uletene" :-) myslim nie tie hrube velmi seriozne k obleku, ale skor take na von, ked je zimnsie (len vtedy sa to nosi?).
Este ma napada jedna super vyhoda kosele, tam ked sa clovek v extremnom horku spoti, tak to nie je ani ta kvidiet ako na svetlom tricku :-D
(Teda aspon na bielej koseli som to nevidel a ciernej), tak isto ako na bavlnenom ciernom tricku. Svetle ako zelena, oranzova, modra je dost "katastrofa" ak sa potim..

edysa

no ja kosele obcas,....skor rozne topy...zeny predsa tych kosiel nosia pomenej..skor nosim len vtedy ked cchem vyzerat seriozne ze niekam idem :D

thomasth

Diky :-)
Som rad ze sa da aj o takejto teme pokecat... V realite s kamosmi to nie je velmi "zazivne", velmi sa tomu nevenuju :-)
len tato moda je tak trosku navykova :-D
Nie ze by som bol maniak do mody alebo do oblecenia, ale predsa len asi lepsie mat viac ako menej :-)
Ale zase som pocul, ze vacsina ludi vyuziva 80% casu len 20% oblecenia a naopak :-D (Pravidlo 80/20)
Ty tiez rada nosis kosele ?

thomasth

Kludne mozem zostat ;-)
Len som si myslel ze uz obtazujem s vela otazkami :-D

Takuto temu som chcel tiez zalozit, len som nemal odvahu :-)

Chcelo by to poradcu na oblecenie :-)

thomasth

Na kratasy mam krive nohy :-D
Bohuzial, to by vyzeralo asi prilis nepekne :-)
Co uz, mozno karma z minuleho zivota, priroda sa nemazna s nikym :-)

Tak dakujem za pomoc edysa aj zuzic :-)

thomasth

Lebo tych moznosti je neurekom :-D
A to je pravda, v com sa clovek citi najlepsie, to asi aj najviac na nom svedci :-)
U mna je to skor len nezvyk, ale napriklad hodinky sa mi tiez pacia, bud take sportove, alebo take Rolexve (nejde o znacku, ale o tu striebornu farbu, a mozno serioznost), mozno bude idealne najst tu zlatu strednu cestu u nich tiez :-)
Ale skor mam rad take uletenejsie veci, cize presne ako zuzic vystihla "seriozne uletene", nech to vyzera na urovni ale zaroven nie tak ze aby som vyzeral ako najviacsi sef v milionovom obleku. Trosku elegantne-vkusne, ale jendoducho a zaroven na urovni.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.