MUZI V OBLEKOCH

edysa

neboj sa skusit dat na krk ozdobny sperk nejaky....ja nwm nejaky zraloci zub a podobny suvenir z dovolenky...alebo peknu retiazku (striebornu, biele zlato) zlatu moc neodporucam...to skor ku strasim panom sa hodi...a pozor retiazku nei retaz :D

edysa

ak to budes mat bez saka tak mozes aj nejaku sportovu topanku si vybrat www.bata.sk

ak to bude so sportovym sakom tak potom nieco take www.bata.sk

zalezi aj od prilezitosti kam ides

zuzic

mne sa velmi pacia rifle a kosela...praveze mi to pride take vyspelejsie ako roztahane tricko o tri cisla vacsie:D ale ani v tricku to nie je zle len strasne mam rada rifle bud tmavsie alebo stredne blede az tak nemusim a kosela ci uz takato biela alebo aj vzorova. takze fajn vyber:)

edysa

kosela je velmi pekna...to ako vybrat spravnu koselu zavisi aj od postavy....nwm aky si vysoky, ci si chudy, vysportovany pri tele a pod. vies aby sme zakryli co treba a odhalili co e pekne....topanky...no skusim najst nejake a poslem link...a dziny urcite trosku bedrovejsie, svetlejsie a uzsie, opasok by som tiez vymenila....ale vsetko je to moj nazor...stavim si idealneho chlapa za ktorym by som sa otocila :)

thomasth

dakujem zuzic :-)

Pravdupovediac, ja som si myslel ze je Damska. Dufam ze nie :-D Az som mal seriozne pochybnosti. Pretoze niektori muzi na mna tak divne pozerali :-O (ako keby som bol divny, alebo som len paranoidny), je to pre mna nezvyk, kedze cely zivot som nosil len take volne (nie hiphop) tricka, prislo mi to pohodlne, ale toto sa mi zacina pacit, je to take elegantnejsie, malo ludi je takto oblecenych, nejde mi o vyniknutie v dave, ale v horkach ako je 35 a viac stupnov je to naozaj lepsie ako trocko bavlnene.

thomasth

i36.tinypic.com

Kosela pre porovnanie (mne pripada ze je asi 3 centimetrov sirsia v obvode)

Podla coho zistim ze je dana kosela spravna? Existuje nejaky pomer obvodu hrudnika a obvodu kosele, aby som nevyzeral smiesne? :-)

Ktora je z tychto dvoch krajsia ?