Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

uzke boky

Príspevok v téme: uzke boky
Kristal

Prosim Vas o pomoc alebo radu. Mam 22 rokov a som prekliata svojou genetikou. Mam prilis uzke boky a co mi nepridava na vyslednom efekte je,ze mam aj nafuknute brucho. Obvod mojich bokov je 84 cm a obvod pasa je 76.Mam 55kg. Bola som dokonca na liposukcii vo februari,davam si pozor,co jem a cvicim - ked mam cas,tak pravidelne(beh,nizkozatazove sklapacky na brucho). Jem psylium,probiotika. A pred casom som zacala cvicit zatazove cvicenia na zadok,nech ten pomer mojej postavy aspon opticky vyrovnam. Cvicim s 3kg cinkami vystupy na lavicku ale bohuzial sa mi zda,ze efekt je skor taký,ze sa mi obvod cez boky este viac zmensil.
Hľadam tu niekoho,kto ma podobný problem ako ja alebo niektoho kompetentneho,kto by mi vedel poradit. Docitala som sa taku teoriu,ze sa zene v tehotenstve rozsiruju boky. Neviem sice,ci je to zapricinene mechanicky alebo hormonalne, ale tka ma napada,ci sa neda telo nejako oklamat (hormonalnymi tabletkami napr.)

odpovedam

myslim, ze to bude skor mechanicke, alebo mechanicko-hormonalne :-)... tehotenstvo je prilis specialne obdobie v zivote zeny a myslim, ze sa neda porovnavat s "beznym" stavom. Mam podobnu postavu ako ty, ale som chuda a cvicenim sa snazim nabrat svaly...

ale na dive. sk mas poradnu zivotneho stylu a chudnutia - napis tam svoj problem a kompetentni ti ochotne odpovedia. Avsak pockas si na to dlhsie, mozno az mesiac...

alebo mozno sa tu ozvie niekto :-)))

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.