Let lietadlom prvý krát

Prezývka55

Vemeno ked je presun je to bud napisane na brane ze prides trebars na 11F a tam je napisena moved to 15F a nemusis ani nic vediet staci ze dakoho zastavis na letisku a ukazes mu letenku a on ti ukaze prstom kde to je alebo ktorym smerom ani nemusis jazyk ovladat.

Vemeno

Prezyvka,

normalne by sa to nemalo stat, ale obcas sa stava, ze let zabezpecuje ina spolocnost, ako je uvedene na letenke, alebo je presunuty inam. Vtedy sa treba aj opytat.

Prezývka55

Vemeno iba primitiv s IQ pod 80 sa moze na letisku stratit, kto uz nerozumie abecede a piktogramom ten nema mat ani obciansky a myslim ze to nie je pripad tychto zien.

Vemeno

Nemala by si tam letiet. Ak nevies po Anglicky, tak sa urcite na letisku stratis. A miesto do SPanielska odletis niekam do Bogoty.

Prezývka55

No to je teda strasny problem precitat si na letenke ze z akej brany mi to leti podla sipiek na stene alebo na tabuliach sa tam dostat.

London heathrow je v pohode, pokial si nepomylis terminal :D

lost

JonnyRambo,
Ja som vzdy hovoril ze anglictina je dolezita ;)
Si predstav ze ju ovladas, ziadne limity a len letiiiis a letiiiis...
resp. pohybovat sa tam intuitivne..
Uz by som aj ja chcel letiet :D

JonnyRambo

Joooj no let lietadlom?? to je stres, iba sam stres. A ked nevies nemecky ani anglicky, to je asi velky problem. No nechcel by som. Ja som minuleho roku letel z Budapesti do Anglicka. No to bolo stresu, bez anglictiny by som sa tam stratil. Kompletne, nadobro.

Tamarkaa

A ešte mám odtázku našla som si lacnejšiu letenku a tam je že BA-LON/LON-IBZ... No chápeme sa hej? Ale vraj je v Londýne strašne zlé letisko tak teraz sa neviem rozhodnúť. Vraj keď chodí teta z Kanady tak majú vždy nejaký problém. Nemáte skúsenosti s týmto letiskom?

Tamarkaa

No ďakujm za rady :) Hádam to dáko zvládnem.. Myslíte, že stačí hodina ne prestup? Lebo v Madride mám približne hodinu na prestup a to sa mi zdá dosť málo.. A nemáte niekto skúsenosti s letiskami vo Viedni a v Madride?