Ružový výtok

lola-mola

Dobry den mam ruzovy vytok po m a znervoznuje ma co stym mam robyt nieaky liek alebo nieco ine poradte mi prosim ci je to nieaky priznak niecoho??? Vopred dakujem za nieaku odpoved . DAKUJEM

cica

Dobry den ..chcem sa spitat snazime sa o babo po mrche sme sa milovali presli 3dni islasom na wc mala som trosku krv na papieri stale ma boli brucho a picha ma neviem co toje

atletika13

Ponáme sa skoro 13 rokov a proste sa to stalo,že sme mali nechránený sex. Už sme sa o tom rozprávali a zajrta si idem kúpiť baby test. A potom zájdem hneď k lekárke. Aj on sa zľakol,že čo to môže byť a poriadne som mu dala chrobáka do hlavy,pretože miminko chce len zo ženou,ktorú miluje,alebo bude milovať

vysavac

Ty si mala odvahu mat nechraneny sex v obdobi ovulacie s byvalym partnerom? Krvacanie mohlo byt ovulacne. Ja by som sa skor zamerala na kupu tehotenskeho testu...

Atletika13

Môžete mi poradiť prosím Vás? Mám asi 2 týždne pred menštruáciou. Už 2 deň mám ružový výtok,ktorý aj nepríjemne zapácha :-( mala som nechránený sex s mojim bývalým partnerom a aj som slabo krvácala. Na moje prekvapenie mi povedal,že spáva,alebo spal zo svojou terajšou priateľkou čo som ani nevedela. Poradíte mi?

dizzy182

ahojte prosim vas tento piatok som s avyspala s priatelom bez ochrany daval si pozor ale dnes mam ruzovy vytok moze to byt len zapal? alebo pravdepodobne ze som tehotna???? prosim odpiste mi mailom prosim moc dizzy182@azet.sk

Martinka2202

pocit nechutenstva tam je, ale nie na konkretne jedlo, celkovo taka nechut do jedla, a potom naraz hlad ze by som vyjedla celu chladnicku. ranne nevolnosti nemam, akurat ze som strasne unavena... teraz ten ruzovy vytok prestal, avsak bolesti v podbrusku mam stale.... citim aj take ako keby tlaky v podbrusku, stale som spavala na bruchu ale teraz mi to akosi zacina vadit... asi este pockam do konca tyzdna, ci sa to nejako nezmeni a potom skusim ten test...

isabella

ak sa citis nejak inak a nie je to len ten ruzovy vytok, tak skus ten test este, ved to nie je az take drahe... inak u mna sa nevolnosti objavili v 6tt co by si priblizne bola asi aj teraz, nie? chvlilu sa sleduj a podla toho sa rozhodni ci to skusis s tym testom...

Laura1

ahoj Martinka,máš aj nejaké prízdnaky tehotenstva-rannú nevoľnosť,alebo i v priebehu dňa a pocit neurčitého nechutenstva ? To je taký pocit,že jedlo,ktoré si doteraz mala rada pre jeho typickú chuť a vôňu zrazu túto charakteristiku stráca-je akoby bez chuti .No,prízdnakov tehotenstva je viac,a u každej ženy je to iné.Ružový výtok by sa dal nazvať nezvyčajným krvácaním,je to slabučké krvácanie-inak to neviem nazvať,je potrebné určiť lokalizáciu-či je vaginálny,alebo z maternice.Aby si sa zbytočne netrápila,zájdi na gynekologické vyšetrenie a neboj sa . zdravím