lubi ma?

Príspevok v téme: lubi ma?
pepik112

s priatelkou sa mame brat..termin svadby uz mame ale este som ju nepoziadal o ruku(dlhy pribeh)..a ona chce aby som ju poziadal o ruku tak ako chce ona ...v Parizi ..a prsten aby bol nejakej znacky uz neviem akej..ze vraj by bola stastna keby to bolo tak ..ale tym obera o radost ona mna ...ja mam pocit ze ked ju poziadam po svojom a kupim jej iny prsten ako chce ona tak nebude stastna..to nieje laska ked jej zalezi na tych veciach..akurat sme sa o tom pohadali ..:((

Deee

a ja si prosim porsche...ale len cervene...budem mat okruhle narodky...
ak ta skutocne lubi tak si nebude zelat a vyberat veci, na ktore jednoducho nemate...resp. manzelstvo a vztah je o dvoch ludoch a tak nielen jej zelania su dolezite, ale aj tie tvoje... a tam niekde na pol ceste by ste sa mali stretnut...

jajka001_

dobre s tebou manipuluje :)) kde sa zhanaju taki ako ty? chce k tomu aj dokumentaciu aby sa mohla pochvalit pred kamoskami?

bibi1234

pepik112-a urcite pred svadbou spolu aspon 2 roky byvajte. Naplno sa prejavia Vase povahy a rozhodnutie vziat sa podla mna prehodnotis...

bibi1234

Ved jej povedz, ze s niekym, kto Ta tak diriguje si nevies predstavit zivot a ze by bolo rozumnejsie svadbu odlozit, lebo Ty si si nie moc isty vzajomnymi citmi... a uvidis, ze potom jej bude jedno, aj ked ju poziadas pri vesani pradla...
...a mne moj frajer vravi, ze ho dirigujem... v porovnani s Tvojou priatelkou som teda slaby odvar:O)))

intelpentium

zaujimave ze mate termin svadby a o ruku si ju nepoziadal to co pises je viac ako cudne pretoze pokial ona chce taky prsten a ziadny iny a chce tam svadbu a nikde inde je to urcite sebecke no ja by bola rada keby ze som na jej mieste vies je to o dohode a jej spravanie len sveci o nerovnocenosti vo vasom vztahu je to egoizmus podla mna

nathália09

myslím,že to nie je také podstatné,dôležité je to,čo máte obaja v srdiečku.Ak ťa ľúbi,nebude vymýšľať a vyčítať ti to.

bonka1

vies mal by si vediet ci ta lubi alebo nie,zeny si svadbu a vsetko co k nej patri vysnivaju od malicka....aj princa maju vysnivaneho,saty ake budu raz mat a aj samotny akt kedy ju chlapec o ruku poziada....myslim ze vacsina to v dospelosti uz necha na partnera ale je urcite percento zien,ktore si vedia povedat ako to chcu a co chcu...zasnuby su hlavne o zene a aj svadba tak sa s nou skus porozpravat ze ju chces prekvapit a vymysli nieco originalnejsie,avsak romanticke aby bola spokojna.Vsetko je o komunikacii a ak je tolerantna tak sa urcite dohodnete.A ak nie tak po svadbe si uzijes:))ale nie hehe prajem vela stastia!
Prajem