chudnutie 20kg a viac

majka__

no ja som vcera vecer bola behat (po dlhom case...). tak som urobila 5 kol po 300 metrov (ale z toho som kolo bezala, kolo chodila... - cize vseho vsudy som 3 kola bezala a 2 chodila). inak stravovat sa snaziim tak viac-menej 3-4x denne. dnes som jedla rano pernik (bola som v praci a tam som ho zjedla), na obed som si dala kuraciu polievku a teraz som uz doma a za chvilu rozmyslam, zeby som si dala nieco teple este... nie su to pravidelne casove odstupy, ale co uz... takze upravit by som mala tu pravidelnost stravovania... co je trosku zlozitejsie. ale dufam, ze to zvladnem :o)

hrncek

Ahoj, tak ja som sa tiez pustila do "chudnutia", uz som sem pisala, kvoli radam na cvicenie, zatial sa mi dari, potrebujem schudnut aj o dost viac ako 20kg....5 kg je uz dole, ide to pomaly, ale ide :D
co uz robite preto , aby to islo? ja som zmenila stravu, viac sa hybem, ale toho pohybu mam zatial malo aj tak....

Ajinka02

majka_ presne ako ja mas ten tuk rozlozeny...ja ani neviem co to mam za typ postavy hruska ci jablko nemam ani tusenie...no jajka pridaj sa aj ty aspon nam nebude smutno :)

majka__

no mne treba schudnut minimalne 13 kg na zaciatok... mam 83 kg a 178 cm vysku a tuk rozlozeny najma na bruchu, stehnach a zadku, ramenach... kebyze mam tak 65 kg, tak by ma to potesilo... ibaze priberam a chudnem a potom zas priberam... proste znamy jojo efekt...

Ajinka02

ahoj... no tak ja mam vysku 174cm a vahu 86kg mam velke brucho, stehna, zadok vsetko :( .....nemam vobec pevnu volu chcem schudnut aspon 24kg no len neviem ani ako pretoze to vzdy vzdam...