Dozvedela som sa istu vec..

Príspevok v téme: Dozvedela som sa istu vec..
TrapiMaTo

prostrednictvom istej socialnej siete som sa dozvedela o svojom dlhorocnom priatelovi, s ktorym planujem buducnost istu vec... Vraj so mnou vobec nie je stastny :( Strasne ma to teraz trapi, jednak som prekvapena, lebo sa snazim vo vsetkom, staram sa o to aby bolo stale navarene ked pride unaveny, periem, upratujem, prejavujem mu lasku, ci uz pohladenim, alebo bozkami, v posteleli je to trosku chudobne, ale ked som sa ho pytala a rozpravali sme sa, tak mu vraj nic nechyba .... :( ja uz vazne neviem, strasne ma to trapi, citim sa dost neschopna :((((

cim to moze byt? alebo co by som mohla na sebe zmenit? :((

tortila

a tá tvoja kamarátka s ním býva v podnájme alebo na intráku? ako to je? Lebo sa mi nechcelo čítať celú diskusiu.

Len aby to nedopadlo tak, že sa kamoška o neho až príliš "stará". Nejak mi to tam nesedí.

milli11

Ja som to tiez urobila rovnako s byvalym, ked som sa dozvedela, ze ma inu. Uplne som ho odstrihla zo svojho zivota. A citim sa ovela lepsie. Uvidis, aj ty sa budes.
(Ale, aspon u mna, ak som si myslela, ze tymto trapenia pominu, mylila som sa, spoznala som nejakych chlapov, ale vsetko omyly. Momentalne sa trapim, lebo som sa pred niekolkymi mesiacmi zalubila do niekoho, kto uz rok asi niekoho ma. Mozno nema a s tou su iba kamosi, ved to vyzeralo, ze je volny, nikdy som ho s tou zenou ani s inou nevidela.)
Najst dnes normalneho chlapa je velky problem. Ale mozno budes mat viac stastia ako ja. Na mna totiz stastie asi kasle. Hlavne sa nedaj tym luzrom a klamarom.

suns

vydrz to :)
moznoze ho to teraz mrzi, a chce to vratit spat... ALE - on uz sa nezmeni.. a spravil by ti to zase !
drz sa a nevzdavaj to, dobre?

TrapiMaTo

natalia

co urobim, ja netusim, budem sa snazit na to zle zabudnut, to pekne ostane v spomienkach, zacnem si zvykat na zivot bez neho, o chvilu mi zacina skola, opet stari priatelia, snad sa z toho i ja skoro dostanem.

dnes sa este neozval, nebolo ho vidno ani na pokeci, ani na facebooku, dufam, ze necestuje domov, lebo to bude pre mna tazke. Siel spat /podla kamosky/ dooost neskoro, niekedy rano,.. a mozno este spi. Snad si nic nespravil :( trosku mam obavy

nathália09

ahoj
podobne som zažívala ja,ale ja už som rok vydatá.Tiež si pisal s jednou o dost mladšou,vraj ba tak.
Ja som si tiež začala s jedným,ale to aby vedel aké to je.Velm sme sa vtedy pohádal,povedal,že už nepojdem na net,ked si ho nevymažem z pratelov.
Bolo to hrozné.