Dozvedela som sa istu vec..

Príspevok v téme: Dozvedela som sa istu vec..
TrapiMaTo

prostrednictvom istej socialnej siete som sa dozvedela o svojom dlhorocnom priatelovi, s ktorym planujem buducnost istu vec... Vraj so mnou vobec nie je stastny :( Strasne ma to teraz trapi, jednak som prekvapena, lebo sa snazim vo vsetkom, staram sa o to aby bolo stale navarene ked pride unaveny, periem, upratujem, prejavujem mu lasku, ci uz pohladenim, alebo bozkami, v posteleli je to trosku chudobne, ale ked som sa ho pytala a rozpravali sme sa, tak mu vraj nic nechyba .... :( ja uz vazne neviem, strasne ma to trapi, citim sa dost neschopna :((((

cim to moze byt? alebo co by som mohla na sebe zmenit? :((

TrapiMaTo

napísal: poviem ti na rovinu ze radsej som chcel ist s tebou von ako zachranit vztah :((

a ja na to: dakujem (meno), dakujem konecne za uprimnost, uz to nevladzem dalej "hrat". Ja som tiez len clovek a potrebovala som aby si bol ku mne uprimny, a ak nie v priamom rozhovore, tak cestou dost sebaponizujucou, kedy budem mat vycitky asi dost dlho. :´((( Vedela som, ze za tym pokecom nieco je,.. Viem, ze ostanem kravou, a neviem cim este, ale uz mi to je jedno. Dolezite je, ze neostanem klamanou! Vybral si si svoju zivotnu cestu, az teraz som pochopila, ze nie so mnou :´((((((

A hoci leto bolo pre mna prenadherne, bola to koniec koncov len jedna uzasna stranka nasho spolocneho zivota! :´( prepac, ze si so mnou nebol stastny, a ze som taka aka som! Pre teba 4 bezvyznamne roky boli a budu pre mna nezabudnutelne aj napriek vsetkemu. Pochopila som, ze ty potrebujes niekoho, kto bude stale pri tebe, a kto ti bude viac vyznavat lasku nez ja! :´( A to aj napriek tomu, ze som ta stale neskutocne milovala a milujem :´(((

Prajem ti veľa šťastia v živote!!! Zbohom
.....

takto to skoncilo, potom zacal pisat ze je hlupy ze mu mam prepacit a ze nechce koniec. Ze zajtra pride domov /presne ako som pisala / a ze sa nedozije svojich 22 /tiez som pisala ze s bude vyhrazat/ :(((((

TrapiMaTo

priznala som sa mu na pokeci... nechce koniec a opet zaccal s vyhrazkami ze si nieco urobi :( ja uz nejdem spet do toho vztahu... len co robit?

pipki

Naozaj nechapem mila TrapiMaTo na co este cakas, ako som citala v starsich prispevkoch, ty nemas ziadne sebavedomie! Pisala si ze s tym nic nenarobis a mas pravdu, ale len ak sama nechces..a ty asi nechces, vyhovuje ti byt ta posledna, cakas a prosis o to aby ta milovany clovek miloval. Ty sa nebojis jeho reakcie, ale toho, ze tu uz nebude ten \"uzasny\" chlap, ktory sa stara o vas vztah. Je mi to luto, ale tento clovek sa nielenze on nikdy nestaral, ale je to jeden z najhorsich typov chlapa akeho si moze zena priat. Prosim ta, ak sa mas trochu rada, zober vsetku silu, ktora v tebe je a skonci to, nebude to lahke, ale s odstupom casu si uvedomis, ze to bolo to najlepsie, co si mohla urobit a budes na seba hrda, ze si to zvladla! Az vtedy ked si uvedomis hodnotu samej seba budes stastna.

TrapiMaTo

ved on si vsimol ze si aj ja pisem, akurat ze ja si pisem len s tymi, ktorych poznam, t.j. najlepsie kamosky, a spoluziaci z vysky. Viem ze mi tiez hovoril ze sa mu nepaci ako si pisem s jednym spoluziakom ktory po mne ide...

brekeke

bibi1234:
vypnut si telefon? to mi nepride ako riesenie... co ho bude mat vypnuty do konca zivota? raz si ho predsa bude musiet zapnut, a akonahle ho zapne, jemu pride vypis ze uz je dostupna... cize v tom riesenie nevidim...

TrapiMaTo

bibi

ano, ja uz hladam tie sposoby, rozmyslam ako mu to napisat a ci sms, alebo e-mailom. viem, ze to uz chcem ukoncit /aj ked sa predsa len bojim, co bude/

bibi1234

TrapiMaTo-vyborne, ked vies, co urobi, tak hned ako odosles SMS, vypnes si telefon a pojdes s jednym zo svojich napadnikov na kavu...
Musis sa na to pozriet tak, ze aby sa niekto sam zabil, musi mat na to hlavne gule-kolke z nas aspon raz nepomysleli na to, ze by radsej uz nezili a predsa sme tu!!! Keby mal Tvoj priatel "gule", tak sa sprava ako chlap-rozide sa s tebou, takze mi ver, ze sa umyselne ani neporeze do prsta pri supani zemiakov...
Nehladaj dovody, preco to nespravit, ale hladaj sposoby, ako to uz spravit!!!!!!

TrapiMaTo

sandysue

dakujem za prispevook. Aj to ma napadlo,.. ale ako ho poznam isto by sa vykrucal ze on je spokojny, jemu nic nechyba. Mali sme pocas leta podobny rozhovor kde som sa ho skutocne pytala ci mu nic nechyba a pod... konkretnejsie.... a vraj je spokojny a keby nebol ze on by sa ozval.... no iste...