Dozvedela som sa istu vec..

Príspevok v téme: Dozvedela som sa istu vec..
TrapiMaTo

prostrednictvom istej socialnej siete som sa dozvedela o svojom dlhorocnom priatelovi, s ktorym planujem buducnost istu vec... Vraj so mnou vobec nie je stastny :( Strasne ma to teraz trapi, jednak som prekvapena, lebo sa snazim vo vsetkom, staram sa o to aby bolo stale navarene ked pride unaveny, periem, upratujem, prejavujem mu lasku, ci uz pohladenim, alebo bozkami, v posteleli je to trosku chudobne, ale ked som sa ho pytala a rozpravali sme sa, tak mu vraj nic nechyba .... :( ja uz vazne neviem, strasne ma to trapi, citim sa dost neschopna :((((

cim to moze byt? alebo co by som mohla na sebe zmenit? :((

TrapiMaTo

isabella

ci ma to s nim bavi, no neviem ci si citala cely moj pribeh, co som tu pisala, no keby niet tejto stranky, tak je to dokonaly chlap. Odkedy som prisla do BA, vsade so mnou chodil chodili sme na obedy do mesta, na prechadzky, s kamaratmi vonku, robil vsetko preto aby som bola stastna a ja som skutocne bola /az na tu vec, kedy som mala strach o com si to pise s tymi zenami/. Proste staral sa o vztah, ako sa to ma a toto mu nemozem zapriet... a prave preto by bolo zvlastne ze po takom skvelom lete mu dam koniec pre tu "dialku" a pod.... prave preto som rozmyslala ze sa skutocne priznam, lebo inak to nepochopi a bude si mysliet ze sa chcem vratit k byvalemu /lebo nanho neuveritelne ziarli/...

katussska24

a to ťa naozaj viac trápi to, že ON nevie, či ho ľúbiš, ako to, či on ľúbi teba? prečo hľadáš vinu stále len v sebe?

katussska24

napísal ŽE NEVIE ČI ŤA ĽÚBI a že NEMÁ ZÁUJEM BYŤ S TEBOU, tak ja už fakt neviem, aké odpovede ešte potrebuješ. veď je to jasné.

brekeke

aha, ok...
tak potom plati to co som pisala prednedavnom... vyhovor sa na vzdialenost medzi vami, na skolu, a pod, ale ze si ho spehovala nehovor...
pokus sa to ukoncit v dobrom...

isabella

boze to je taky problem? povedat "zbohom rozchadzam sa s tebou"?povedz, ze s takym vztahom nie si spokojna a hotovo, ani mu nemusis vraviet, ze vies o tom ako ta podvadza... naco? a ze je z jedneho mesta? a co? je tam toho... a keby chcel zacat robit sceny (co si ale pri jeho spravani nemyslim), tak mu proste povies, nech si da odchod, inak zavolas policiu...
ja som mala tak rozchod po 4och rokoch, mlady to nevedel stravit, doslova ma prenasledoval, uz som fakt rozmyslala, ze na neho poslem policajtov, ale nastastie to prestalo... dnes je z toho chlapa alkoholicka troska (hold viem, preco som to skoncila-nikdy by sa nezmenil)...

TrapiMaTo

no vlastne este som sa pytala aj na to, ci ho priatelka /teda ja/ miluje a napisal viete co? "ze nevie" .. ty kokos, ja som skoro spadla na zadok, dobre ze mu ddo riti nevlezem a on nevie ci ho milujem? neustale ho objimam, hladim, bozkavam, sem tam i poviem ze ho lubim... a on nevie ? !!!! :(((((( toto ma tiez zranilo

TrapiMaTo

potom napriklad ci si vie predstavit ako by sa ona asi citila keby vedela o tomto, a on ze: jooj teraz ja som ten najhorsi, vobec so mnou nemusis pisat,... dalej som sa pytala ci uz nema zaujjem obnovit vztah kvoli tej dialke, alebo kvoli nej samej,..on ze kvoli obom dovodom...a pod. potom ked som ho mierne odmietala /ist von/, napisal ze da prednost inym dievcatam...ap.

TrapiMaTo

praveze ja som sa pytala mnoho otazok, ved vravim co vsetko pisal. Pytala som sa ci je stastny vo vztahu napisal nie, potom ako dlho sme spolu, napisal 4 bezvyznamne roky, potom ci ma lubi, napisal ze nevie, potom ze preco sa este nerozisiel, napisal ze neviem, ale ze je hlupy,... potom ze nech napise co nas dvoch spaja a on ze "len tie 4 roky" a ja ze nic viac? a on nie... potom ci sa to neda este nejak napravit, resp. ci ma este zaujem, a on ze nie.... dalej ze ci si takouto cestou zhana novu znamost a on ze ano,... a ja na to ci si chce najskor niekoho anjst aby potom mal dovod na rozchod a on ze ano..... bolo toho velaaaaaaa co som sa este pytala :(((

brekeke

a ty si sa uspokojila s takouto odpovedou? ja by som vyzdevala dalej... ci to uz niekedy skusal.. resp. skus sa spytat ci si mysli ze je jeho priatelka s nim stastna... ja neviem.. ja by som mala na neho kopu otazok, a nie ze sa spytas jednu, da ti neurcitu odpoved a ty potom z toho usudzujes kadejake moznosti..