Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

NEDOVERUJE MI PRIATELKA

Príspevok v téme: NEDOVERUJE MI PRIATELKA
Dino303

Mame s priatelkou taky problem,ze mi nedoveruje a ja sa koli tomu trapim. Mozem si za to sam ako vo vacsine pripadov to byva,ale snazim sa ako len viem jej dokazat,ze som sa zmenil a bol by som nesmierne rad,keby mi trosku verila. Niekedy je vsetko v poriadku,poviem jej kde som bol.....ale ked sa jej vratia tie spomienky tak je zle a hadame sa. Viem,ze ak sa raz pretrhne nit,uz nikdy nebude taka pevna,ale ludia robia chyby cely zivot. Mna tiez trapia urcite veci na nej a casto si na ne spomeniem,ale nemienim sa dookola hadat za to iste 100 krat. Neviem ako jej dokazat a neviem co mam spravit aby nemyslela tolko na stare veci a zila v pritonosti a nie v minulosti. Dakujem

Dino303

Adulienka,x krat sme sa o tom s priatelkou rozpravali,ale vzdy to je dobre iba na niaky cas. Odrazu sa jej vratia tie myslienky a je to zle,vtedy sa s niu neda vobec rozpravat. Teraz to je vsetko dobre,dve posledne noci sme sa rozpravali skoro az do rana,vsetko chapeme obaja,len sa nevie v tedy ovladat a je jej jedno co bude s nasim vztahom. Jeden znami nam povedal,ze on mal nieco podobne a jedina jedna vec zmenila jeho zenu- babatko. Chceme raz urcite babo,ale najprv musime spolu vyriesit ten nas spolocny problem,snad niaky odbornik nam poradi.

Aduliena

Dino, dôvera je základ vzťahu, to iste vieš. Ak dôvera nie je, tak vzťah nemá zmysel. Ak si vzájomne nebudete veriť, váš vzťah to podľa mňa nevydrží. Musíte sa vzájomne podporovať. Tvoja priateľka potrebovala finančnú pomoc a ty si jej nepomohol, aj keĎ si mohol, aspoň tak usudzujem. Spoliehala sa na teba, že jej pomôžeš, ak treba. Vždy sa o všetkom treba porozprávať, dohodnúť. Je to len na vás dvoch, ako to bude s vami ďalej. Ste dvaja dospelí, rozumní ľudia, tak si sadnite a porozprávajte sa, aby ste obaja vedeli, či má zmysel ostať spolu a trápiť sa, alebo sa radšej rozísť.

Dino303

No je toho viacej,ale mrzi ju,ze som pri nej nestal,ked ma potrebovala-financne,ale islo o to,ze som jej nedal peniaze ked ich chcela,ale az na druhy den a uz ich nechcela. A klamal som ju v jednej veci,ale svoji sposobom pre jej dobro aby sa nemusela trapit co robim a ci sa jej vratim domov a jedneho dna som sa nevratil. S neverou to vobec nesuvisi. Ona to aj chape preco som to robil,ale ma take chvilky,ze sa jej vratia spomienky a nevie to potlacit. Vyvola hadku a zase len koli mne. Fakt sa snazim nedavat jej dovody na hadky,ale ona si vzdy spomenie na niektore veci a je to. Stoji nas to oboch vela sil a nevieme co s tym. Aj sme sa dohodli,ze sa rozideme,ze sa len trapime koi tomu,ale stale nas to taha k sebe a skusame to odznova. Mozno skusim vyhladat odbornu pomoc,lebo ju nechcem stratit a chcem to niako udrzat. Presli sme tazkymi skuskami a obstali sme v nich. Mozno to jej len niaky blok u nej. Ja uz naozaj neviem ako dalej.