17 a tehotna

Príspevok v téme: 17 a tehotna
lubik18888

zdravim..nepoznate alebo neboli ste nahodou v mladsom veku tehotna?? len chcem vediet ci ste to lutovali alebo ako ste to vsetko prezivali.. ja mam priatela obidvaja budeme mat ochvilku 18 a som v 10.tyzdni a stale sa rozhodujeme ci si ho nechame on by ho velmi chcel ale v nasom vzathu to nejak moc nefunguje..strasne sa milujeme to je jasne.. ale hadky za hluposti a trucovacky su kazdy den..a mam strach aj z toho ze ma opusti a babo ostane len na mne ..ja viem ze to sama nezvladnem..mozno v tom vidim len to zle..no moze v tom byt aj to krasne len sa strasne bojim..z celeho srdca ho milujem a babo by som si nechala ale nedava mi istotu ktoru strasne potrbujem.. dakujem

zuzi 34

ja som mala dceru v 16.nelutujem,ani som nikdy nelutovala a to ma jej otec opustil..casom som si nasla ineho parnera,vystudovala som pri malej vysku a dnes mam po boku vybornu priatelku.navyse v 10 tt uz nemas moc casu na rozmyslanie

ta3

predsa este nieco chcem dodat k tym Vasim hadkam za hluposti a trucovackam kazdy den, spravate sa tak preto, ze ste prakticky este deti, ale narodenie vlastneho dietatka Vas podla mna velmi citovo zmeni a to k lepsiemu, jeho narodenim pridu nove povinnosti a Vy uz na somariny, ako su skriepky pre hluposti a detske trucovacky, uz nebudete mat cas, takze pri Tvojom rozhodovani by malo zavazit, ze sa strasne milujete, to je podla mna to najpodstatnejsie

ta3

hm, bojis sa, lebo obidvaja este nie ste citovo a asi ani materialne na rodicovstvo pripraveni, ale batie sa Ti teraz nepomoze a ani rady inych, kazdy sme iny, inak vnimame urcite situacie, takze niekto Ti poradi, aby si isla na potrat, iny zas, aby si dietatko porodila, rozhodnut sa aj tak musis iba Ty sama, pocuvaj svoj vnutorny hlas a rozhodni sa podla vlastneho svedomia, v Tvojom veku a v dnesnej dobe priviest na svet dieta nie je lahke, ale potrat skryva v sebe tiez velky risk, napriklad sa moze stat, ze potom uz nikdy nebudes moct mat dieta, co je velmi vazna vec, alebo Ta mozu cely zivot prenasledovat vycitky svedomia, ze si zmarila jeden ludsky zivot a zit s takouto vycitkou tiez nie je lahke, musis teda zvazit vsetky moznosti a rozhodnut sa pre tu, v danej situacii a s ohladom na Tvoju dusevnu silu najprijatelnejsiu, ak chces pocut moj nazor, ja by som si to dietatko urcite nechala aj za cenu, ze by som ostala s nim sama, kazda zodpovedna a citovo silna zena by mala byt schopna niest nasledky svojich cinov a vediet sa obetovat, ked uz raz dopustila, aby sa nieco taketo stalo, zelam Ti vela stastia, rozhodni sa spravne a tak, aby si bola v zivote stastna

lubik18888

moju sestru mali rodicia v 17 a tiez su spolu ale bolo toho v ich vztahu az-az ..nevera hadky..otec bol 8rokov v zahranici koli peniazom a vtedy sa vsetko zmenilo teraz su spolu a su stastni :) ale nemusi to tak byt aj u nas ..strasne sa bojim

lost

jedina istota v zivote je smrt a dane..

btw moja mama ma mala tiez v 17 tusim, ak ma matematika neklame a rodicia zostali spolu :)

pravda, bola to ale ina doba..

niekto

bud rada ze mas chlapa ktory to dieta chce
aj kebyze sa neviem ako pohadate myslis si ze by sa na teba a na to dieta vykaslal ?

potrebujes aby ti povedal ze spolu to zvladneme ?
myslim ze ked ti jasne povedal ze to dieta chce tak rata stym ze to spolu zvladnete netreba dalsich slov (psst chlapi tak myslia ;-) )
ked to chces pocut povec mu ze sa bojis ze to zostane len na tebe

ked je taky chlap ze sa chce starat o rodinu nechapem preco vymyslas v dnesnej dobe nie je takych vela ...

na tych hadkach treba pracovat treba sa naucit otvorene rozpravat bez vycitania a kricania
o trucovackach ani nehovorim budete mat dieta zacnite sa spravat ako dospeli ludia