Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Rychlejsi rast vlasov

Ivike

Ja mam tiež problemy s vlasmy že my pomaly rastu a chcela by som sa vas opytat či by my nevedeli poradit niaky šamppn alebo vodičku Dakujem

Valika777

Ahojte. :) Mam 17 rokov.

Mozem vam poradit z vlastnej skusenosti. Mala som velmi poskodene vlasy, kratke a dlho mi nerastli.

Zacala som pouzivat cervenu cibulu na vlasy. A po nej mi zacali rast vlasy! Skusala som uz tolko samponov a neviem co vsetko, ale nevidela som rozdiel. A toto je lacne a naozaj ucinne. Ked som toto skusila, tak to bolo NAOZAJ VIDITELNE. :)

A to urobite takto: (recept)

- 2červené cibule (rozkrojíte najprv jednu cez polku cibule, vytlačíte z nej šťavu a to cez odšťavovať, alebo niečo iné. Toto urobite aj s tou druhou cibulou)

- Ked máte vytlacenu stavu 2cibulul v malej miske, pridate do toto 1-2 lyzice tekuteho medu

- Toto spolu zmiesate a nanasate na korienky vlasov. (Zlejete si toto do nejakeho vrchnacika alebo malej flaskicky a nanasate na korienky vlasov)

Tak Odporucam Skusit! :)

ErikS

Tiež počúvam stále o žihlavovom šampóne. Kto máte skúsenosti reálne? A čo toto video o raste vlasov www.youtube.com ? je to pravda? Našlo mi to ako som zadal rast vlasov do google. Máte niekto skúsenosť?

JankaBach

Ahojte baby, ja som mala riedke suché vypadávajúce vlasy a behom 1 týždňa sa moje vlasky lepšia a lepšia. Našla som na fb stránku Milva orava kde majú šampony a vodičky s chinínom, tá baba mi poradila šampon hair repair sa volá a chininovú vodičku forte a musím povedať, že po týždni mám vlasy lesklejšie a na pohľad zdravšie.

meolinko

chinínovú vodu som skúšala, ale žiadny zázrak sa teda nedial :( ja mám problém, že mám strašne suché vlasy a tým sa mi vždy pri česaní a žehlení lámu a mám pocit, že mi vôbec nerastú. Skúšala som všetky babské recepty, ale potom sa dočítala, že vlasy treba vyživiť zvnútra. Tak som hľadala nejaké vitamíny a na nete som narazila na Hairburst. Baby, poviem vám, že bomba :) moja suchá slama sa pomaly začala meniť na vlasy :D a rast oveľa oveľa rýchlejší

MiláDušička

Ja osobne si vlasy zmývam len keratínovým šampónom alebo žihľavovým ale zmenu nevidím už žiadnu a to ich používam už niekoľko rokov. Len pri keratínovom mám vlasy jemnejšie. Vlasy mi už nejakú dobu nerastú a len sa lámu, už som to vzdala a vlasy si predlžujem :/

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.