Rychlejsi rast vlasov

MiláDušička

Ja osobne si vlasy zmývam len keratínovým šampónom alebo žihľavovým ale zmenu nevidím už žiadnu a to ich používam už niekoľko rokov. Len pri keratínovom mám vlasy jemnejšie. Vlasy mi už nejakú dobu nerastú a len sa lámu, už som to vzdala a vlasy si predlžujem :/

Lenalenka22

Ak ahojte mala som možnosť vyskúšať chininovu vodičku A je to úplne na prt kúpila som si to A tak mi.to nesmierne zničilo vlasy že sa áno nedá povedať horšie ako.od žehličky vlas aj ja 4krát polamany tak mala som vlasy do polky pŕs ale teraz iba 3cm pod plecia A tak mám to mesiac ostrihae narástli O 1cm aké odporúčam najlepšie je navštíviť kožnu A poradí vm možno ak máte veľmi citlivú pokožku hlavy A nerasty vám vlasy alebo podobne radšej navštívte

Verončička

Ja som už tiež výskúšala kadečo na podporu rastu a zahustenie vlasov. Veľa rokov mi nič nezaberalo, až som natrafila na internete na Nanogen (www.nanogen.sk). Používala som od nich sérum aj šampón+kondicionér a vlasy po niekoľkých mesiacoch zhustli a viditeľne sa predĺžili. Takže odporúčam to, čo mi pomohlo :)

Verončička

Ja som už tiež výskúšala kadečo na podporu rastu a zahustenie vlasov. Veľa rokov mi nič nezaberalo, až som natrafila na internete na Nanogen (www.nanogen.sk). Používala som od nich sérum aj šampón+kondicionér a vlasy po niekoľkých mesiacoch zhustli a viditeľne sa predĺžili. Takže odporúčam to, čo mi pomohlo :)

zuzi74

Gabii, nemyslim, ze by ti vlasy nerastli pri korienkoch, ale tym ze si ich palila na koncoch ako si pisala, dlzka bola preto stale rovnaka. Samozrejme, ze ked vlasy prestanes neustale zehlit a nebudes na ne patlat vela chemickej kozmetiky, tak sa daju ako tak do poriadku, ale pouzivat na pokozku hlavy kortikosteroidy by som teda rozhodne nechcela.

Gabií9

Ahojte baby podelim sa vam s mojimi skusenostami , mne nerastli vlasy vobec tym ze ich farbim a hlavne zehlim konceky som palila zehlickou pravidelne a preto som mala 5rokov stale rovnaku dlzku mala som vlasy po plecia vyskusala som uz vsetko dost ma to uz stalo , fakt som bola nahnevana ! Navstivila som moju koznu doktorku ta mi odpurucila serum Alpicort F je to vyborny kozny roztok pre ludi ktory prekonali rakovinu a nemaju vobec vlasy masiruje sa do korienkov , sampon pouzivam bezprostredne cofeinovy vola sa Plantur a k nemu mam aj tonikum vlasy uz nezehlim nezatazujem zbytocnou chemiou mozem potvrdit ze su hustejsie vlasky mam dlhsie a zdravsie za tri mesiace sa dlzka vlasov zmenila az o 15 cm :)

lombardo1981

Tieto látky napomáhajú rýchlejšiemu rastu vlasov: biotín, železo, vitamín A, niacín, vitamín B12, vitamín E, vitamín C a zinok.
Biotín posilňuje rast vlasov a zabraňuje ich vypadávaniu (a dokonca i šediveniu), podporuje ich pružnosť.
Železo zlepšuje prekrvenie vlasovej pokožky i folikulov.
Vitamín A pomáha regulovať kyselinu retinovú, ktorá je základnou zložkou vlasových folikulov.
Niacín rozširuje cievy a tým napomáha lepšiemu prekrveniu vlasovej pokožky. Zabraňuje ukladaniu cholesterolu, ktoré vo vlasovej pokožke môže spôsobiť vypadávanie vlasov.
Vitamín B12 stimuluje tvorbu červených krviniek.
Vitamín E napomáha udržiavať vlasy i pokožku hydratované.
Vitamín C vlasy posilňuje a zabraňuje ich poškodzovaniu a zvyšuje vstrebávanie železa.
Zinok znižuje vypadávanie vlasov.
Najviac by som sa asi zamerala na biotín, zinok, niacín a železo.

tinka.tinka

Mne začali rýchlejšie rásť vlasy keď som užívala vitamíny na vlasy Donna Hair. Ono vlastne tieto vitamíny nie sú primárne na rast vlasov, ale prestali sa mi vlasy štiepiť, ničiť, tým pádom som nemusela stále strihať a jedno s druhým tretím a vlásky rýchlejšie boli a stále sú dlhé :)