Rychlejsi rast vlasov

Janicka12

Mne keď vlasy začali veľmi padať kúpila som si v lekárni vitamíny donnahair a tie mi zastavili toto vypadávanie čím mi vlasy zhustli a vyzerajú teraz božsky :)

BEAUTICIAN

Dobry den,na urychlenie rastu vlasov,zabranenia ich padaniu a vznik novych napr.pri alopecii pomaha metoda tzv.mezoterapia vlasovej pokozky.Robime ju u nas na dermatologickej klinike.Je velmi ucinna a dosahuje dobre vysledky.Skuste Dermarevoltu.

Liljana

Ahojte babi,rast vlasov sa da zrychlit vdaka chininovu vodu, ktora obsahuje aktivnu zlozku naturalny chinin. Vlasy rastu ako blazn. Nestacim si ich farbit. Normalny rast vlasov je 1.25cm aj ked k tomu sa zacnu lamat - tak nekedy som mala pocit ze vobec prestali rast. Uzivam pripravok chininova voda vyrobcovi Milva dlhodobo. Vlasy mam dlhe po pas aj ked som uz po 38r. Vlasy mi rastu 3 cm za mesiac. Okrem toho vdaka chininovej vode ne vypadavaju, nelamu sa - citim ich zdrave a odolnejse. Pouzivam tak isto aj chininovy sampon a som uplne spokojna, nepotrebujem nic viac. Dufam pomozem. Drzim palce.

simka111

na základe vlastnej skúsenosti môžem povedať, že trstinova melasa dosť podporuje rast vlasov, skúste a uvidíte... a tiež vit. C

Anička1995

Ahojte mne na zničené vlasy ktoré mi vypadávali pomohli veľmi vitamíny donnahair, ktoré mi podporili rast vlasov a zregenerovali tých pár čo som mala vtedy na hlave :D

Theresa

ahojte baby.... ja tiez teraz "bojujem" s vlaskami. Velmi mi vypadavali, lebo som rychlo schudla. Zacala som pouzivat vodicku bioaquanol a ked som ju minula kupila som si biohar,mne pridu velmi podobne a naozaj ucinkuju. Vlasy mam krasne huste, pevne a rastu neuveritelne rychlo. Plus beriem tabletky Haar Vital Komplex mit Zink, tieto tabletky kupite jedine v dm drogerii je tam 60 tabliet a stali asi 2 eura. Co vam mozem tiez odporucit je bio kozmetika a sampon Balea sensitiv s vitaminom B (maju dva druhy tych sensitiv samponov tak si skontrolujte ci mate spravny)... A ziadne tepelne upravy, ani fen, ani zehlicka...ak, tak len s ochrannym sprejom. A pouzivat co najmenej stylingovych pripravkov....

akinom007

SeduliatkoP/ s tym Zinkoselom je to pravda! velmi pomaha a v kombinacii s lopuchovym sprejom a panthenolovym samponom na mastne vlasy priam dokonale. Mne rastli vlasy desne pomaly a tymto sa to zlepsilo. Vlasy umyvam denne lebo sa mi strasne mastia avsak nefarbim sa, lak, tuzidlo, fen, zehlicku a podobne veci nepouzivam. Fen ozaj len prilezitostne mozno 2-3 x rocne ked sa ozaj niekam ponahlam cez zimu inak vobec.

ZoeNikaa

Ahoj ak chces mat dlhe vlasy treba si umyvat dvakrat ta tyzden .... a musis si ju umyt 3 krat jeden krat mozes aj stym zihlavovym ale najlepsie su zabaly ..... pootm si ich nechas volne uschnut .... a ziadny vrkoc ... bud zapleteny, alebo rozpustene ... ahoj