chlapi a mlade mäsko

Príspevok v téme: chlapi a mlade mäsko
redline

povedzte mi preco sa chlapi idu posr. za mladymi holkami... viem o 3 babach zo svojho okolia ( vek okolo 24), ktorych chlapi nanhanuju blbe pubertiacky bohuzial ani ja nejsom vynimka (len ten moj ma ete podmienku aby mali velke kozy:(().. to my po 20-tke uz patrime do stareho zeleza, alebo co maju ony a my nie...

moj_nazor

Asi je to fakt tym, ze tie kocky v tom veku su bezstarostne, provokuju a proste neriesia.. mladost = pochabost..

Ale ja som si naivne vzdy myslela, ze taki chlapi nad 28r si uz hladaju zenu do zivota, nie na uzitie si.. Mohli si uzivat predtym..

Niekedy sa zeny mozu aj rozkrajat, takze tymi narokmi to mozno nebude.. Asi by tu najlepsie odpovedali sami chlapi, ktorych sa to tyka :) Lebo my im do hlav nevidime a niekedy asi mozme byt aj rady, ze nevidime :-DDD

GiovanniX

ja som nikdy nesiel po "mladom mäsku" ja som skor na sebarovne(21),alebo starsie,podla mna zena okolo 30-ky je najkrajsia a najziadanejsia,ale to je len moj skromny nazor...neviem o com by som mohol kecat s dakou 15 rocnou.....

moj_nazor

Doubledog, vyvediem Ta z omylu, ze my zeny nic neponukame a chcela by som vediet, co povies na to, ked sa ohanal za "mladsimi" frajer kamaratky, teraz uz jej ex, pretoze ona ma "uz" 26r, on 29. Ona by mu modre z neba zniesla, nezili este spolu oficialne, ale bol viac u nej ako u seba, vyvarala mu, starala sa o neho snad po vsetkych strankach, kec chcel, sla s nim na nakupy JEHO veci (ona si oblecko a veci do bytu zasadne kupovala sama za svoje a bez jeho pritomnosti, lebo on nerad chodi po obchodoch - tak ho nechcela otravovat a stejne ju vzdy doma pochvalil, ze ma vkus), upratovala, bola vyslovene gazdinka, ale to len doma, vzdy vsetko nachystala, kym tam nebol a ked prisiel, venovala sa iba jemu, takze ho tym varenim, upratovanim a nakupmi vobec nezatazovala... a co sa tyka spolocenskeho zivota - bola kulturne aj sportovo zalozena, svoje konicky prisposobila jeho, ked si niekam neprial, aby sla, tak nesla, kocka jak modelka - 171cm a 53kg, nadherna tvar, dlhe vlasky, nekonecne dlhe nohy, krasne prsia a stejne si nasiel za nu "nahradu", 17r cuzu, ktora sa ocividne iba vyziva v tom, ze ma frajera s namakanym autom, ktory ju vsade vozieva, vlaci ju po nakupoch, restikach, svoje konicky uplne zrusil a venuje sa vyslovene jej, nakolko ona ma prazdniny.. Tak mi povedz, co viac mu mala ponukat? Vyslovene jej povedal - so svojim typickym polozartom - ako dovod na rozchod - ze ziaden vazny nie je, ale chce si "uzit mladého mäska" a ze potom sa k nej vrati. TOTO JE CHLAP??? To je uplne obycajne hovado s prepacenim, ktory nerozmysla nicim inym ako vtakom... Jej ostali len slzy pre plac, lebo ho fakt milovala, ale nastastie ma tolko rozumu, ze povedala, ze uz sa k nemu nevrati, ani keby po kolenach prisiel. Vyslovene ju vyuzival pocas vztahu a pri tomto obraze sa mi vynara v hlave myslienka - ze chlapovi sa nicim nezavdacis, lebo ked mu prepne, tak mu proste prepne.. Neskatulkujem, jasne, ze aj baby su niektore taketo, ale proste my baby si vo väcsine pripadov nerobime srandu ako vy chlapi, ze aha, male mäsko a idem sa pos.. za nim, vies.. Chapem, zalezi to aj od povahy a dalsich okolnosti, hovori sa, ze co nemas doma, hladas inde, ale z mojho zenskeho pohladu ta kamoska jemu poskytovala max. lasku a doslova opateru..a predsa.. sa podla mna len chcel chvilu citit ako nejaky cassanova..no vsak nech si uzije, co si nasiel. Nechcem tym teraz ukracovat 17r.holky, nehovorim, ze su horsie, ako my, starsie, jasne, ze mozu byt este lepsie, vsetko je to o osobnosti cloveka a podobne..

ale stale ostava otazka - preco ste z mladych kociek taki hotovi???

lienocka2808

no ja mam identický prípad doma, ja mám 28 moj priatel o rok viac, a stále by nieco riesil s ovela mladšími cca od 17-22. Podla mna je to tým, ze su rozumovo na rovnakej urovni, zatial co zeny v jeho veku su uz dalej. Uz som sa ho to aj pytala, ze preco mladsie, nevedel mi odpovedat. Podla mna je to aj v tom, ze mlade baby este nemaju nejake vacsie problemy, su bezstarostne a to posobi ako afrodiziakum.

zuzu usa

poprosim negeneralizovat.povedala by som,ze u mna/nas,je to naopak.a zalezi aj od toho ake su tie naroky,bo naroky na partnerku by si mal mat aj ty.

doubledog

ja viem, ze v zenskom svete existuje len jeden z dvojice (samozrejme, je to muz), ktory by mal splnat nejake naroky.

ale v realite je to trosku inak, ako sa mozete velmi lahko presvedcit.

zuzu usa

mimochodom kolko mas ty doubledog,ze zena po 20tke uz nie je mlada?mas 55 a mlade holky su pre teba tie do 13 alebo nie si este natolko vyspely aby si dokazak zit so zenou,ktora ma nielen kozy ale aj osobnost?

zuzu usa

definuj adekvatnu protihodnotu.+ mi vysvetli neponukaju adekvatnu hodnotu...a k comu?to ako:rano vyhuli pero,potom ranajky do postele a cely den sa na teba usmieva ako taky igracik aj napriek tomu,ze pada unavou a to vsetko ma byt jej dan za napr 30 rokov?a vies co,mam 27 a keby mi dakto povedal,ze nakolko mam nanho nejake tie naroky ale neponukam adekvatnu protihodnotu,bola by to jeho posledna veta!