Rozchod alebo čo? Nevládzem...

Príspevok v téme: Rozchod alebo čo? Nevládzem...
katussska24

Lepšie byť v zlom vzťahu, ako v žiadnom?

Momentálne som veľmi nahnevaná, potrebujem sa aj vypísať z emócií a poradiť... Sme s priateľom spolu 6,5 roka a zdá sa mi, že je to čoraz horšie... Ja neviem vlastne, o čo mi presne ide... Proste nechodíme nikam, nikam sa náš vzťah neposúva, stále nemá peniaze (a keď má, minie ich na blbosti). Dnes som mu povedala, že či by ma nechcel pozvať aspoň na pizzu, že sme sto rokov nikde neboli, a on že či si myslím, že sa mu bude
chcieť, keď stále robí. Ani na jednú sprostú pizzu nemá čas a chuť
ísť somnou!!! Ale to nejde iba o to...samozrejme urobil z toho vedu, že robím scény a "rýpem" a keby vedel, že budem taká, ani sa mi neozve... Doma u neho sme sa vadili ďalej...Ja: že či chcem toľko veľa, aby sme niekam išli raz za čas
? On: mám si ísť s kamoškami, keď tak veľmi mi to chýba...Na vysvetlenie, on do žiadneho baru nechodí, lebo je abstinent, netancuje, a tak... A najlepší záver bol: "Ak sa Ti nepáči, tam sú dvere!" To mi povie on! Som ako taká chudera...ale teraz ma naštval tak, že som odišla domov...a on ešte že "papa"...Viem aj to, že problém je v tom, že ma má maximálne istú, že vie, že mu všetko odpustím - čo je moja chyba, lebo som si ho tak "naučila"..A to sa už asi nedá zmeniť :( Ja neviem, chcem len aby bol normálny ako kedysi, aby sme niekam chodili, aby sa o niečo snažil, a nebral všetko, aj mňa ako samozrejmosť..Raz som mu povedala, že ja tu vždy nemusím byť, nech ma neberie ako samozrejmosť, a on na to, že ja tu budem vždy...takže asi tak...A teraz sa ani neozval, keď som šla domov
, proste nič, nezáujem..Ale to je jeho stará známa taktika, vyčkať, kým ja za ním doleziem... Ja už neviem, mám 24 rokov a stále pocit, že nikam nepatrím, nikam nesmerujem, som na ňom závislá
a neviem byť bez neho,,,a neviem sa s ním rozísť..toľkokrát mi ublížil už slovami, a ja to stále znášam a všetko mu vždy odpustím..:( Som ako taká chudera, čo nemá na viac..

karolina.

vcera som sa rozisla s priatelom, s ktorym som nebola stastna..chodili sme spolu dlho, ale uz som to nemohla vydrzat..nemohla som fungovat v zlom vztahu..nezvladala som to..radsej sama ako nestastna..

katussska24

inak my v pohode plánujeme budúcnosť, aspoň bývať by sme spolu chceli, ale keď stále niesú peniaze, teraz som aj nezamestnaná :( A toto som písala v amoku, s tými dverami to sa ťažko vysvetľuje, lebo máme obaja akoby "spúšťače" keď sa hádame, ja viem, čo mám povedať jemu, čo ho nasere a on mne tiež vie.. to sú také talianske hádky.. ja neviem no.. strašne mi ide teraz na nervy.. neviem ako to inak opísať ešte..
Natália keby mi toto spravil, tak nerozmýšľam ani chvíľu, lebo toto a neveru spraví iba úbožiak, a to sú dve veci, ktoré by som nikdy neodpustila... myslíš, že to čo urobil aspoň oľutoval?

ivana45

katussska,
myslim, ze vas vztah je tzv. prenoseny. Zdegeneroval predtym, nez ste ho pretvorili na vyssi level. Rodicovstvo, aspon manzelstvo. Mozno ste obaja ok, ale vas vztah nie.

Kolko mas rokov ? Ak spravne tipujem - 24, neboj sa rozchodu s nim. Mas vsetky moznosti otvorene.

Poloz si otazku: posilnuje ma tento vztah ? Neponahlaj sa a nechaj v sebe dozriet odpoved. Predstavuj si buducnost s nim a skumaj svoje pocity. Paci sa ti ta predstava ? Znepokoji ta?

Ak ti povedal "tam su dvere", asi by mu vas rozchod nejak moc nevadil. Mozno on sam uz dlho rozchod zvazuje, laska postupne vyprchava. Mozno je s tebou bud z hlupej ohladuplnosti (pravdepodobne sa s tebou aj tak rozide) alebo ta berie ako docasnu, kym nestretne nejaku lepsiu (je prakticky iste, ze sa s tebou rozide).

Katusssska, rozumiem ti a drzim palce.

nathália09

áno,surovo ma zbil,a deň predtým mi vyznával lásku.
Riadne surové facky-ani som sa nemohla brániť,či už slovami,alebo útekom,nijak.