Vyjadriť aj slovami

Príspevok v téme: Vyjadriť aj slovami
Anabella

Neviem, či môj problém je vlastne problémom, ale mňa to trápi.

Ide o to, že sme s priataľom spolu asi 5 mesiacov. Asi po dvojmesačnom dopisovaní cez net,sme sa stretli naživo, lebo sme mali pocit, že by sme si mohli rozumieť aj v reáli. Stalo sa :-). Od začiatku sme si boli sympatickí a možno sme na šli až prirýchlo. Bolo nám spolu fajn a aj stále je. Len ja som si začala všímať také "detaily".....Na úplnom začiatku nášho vzťahu, som dostala od neho zopár veľmi pekných sms, žiadne hlboké vyznania lásky alebo pod., ale veľmi milé slová,, podľa ktorých som vedela, že sa mu páčim, že mu je so mnou dobre.....ale to bolo len na začiatku a vždy len písomne. To je ok, viem, že sú ľudia, ktorí ťažko vyjadrujú svoje city slovami.....ale odvtedy už nič....Áno, je ku mne milý, ale napr. minule som si uvedomila, že som od neho svoje meno počula možno tak 2-3 krát za celý čas, čo sme spolu (vtedy, keď ma niekomu predstavoval)...v podstate ma nijako neoslovuje, to už nehovorím o nejakých komplimentoch alebo o nejakých citoch......viem, že sme spolu krátko na to, aby mi rozprával, ako ma miluje, ak to tak ešte necíti ) ja takýmito slovami tiež neplytvám).....ale potrebovala by som občas počuť niečo pekné od neho ( trebars len to oslovenie), aby som vedela, že si len nenamýšľam, že ku mne niečo cíti.

Možno to fakt nie je problém, možno to chce čas, možno ...ja neviem,....ale je mi z toho smutno....

lulu22

uuhaa..to je to s tým oslovením až tak? priznám, nepoznám v mojom okolí taký prípad. a to ani nepovie ti napr. zlatko moje, alebo láska a pod? to je zaujímave.. ale ako tak čítam, teraz som tiež spoznala takeho chalana..:D teda nie až takeho ako tvojho,ale tiez mi pisem sms a maily len tak ze ahoj..ale ziadne oslovenie :D ale zase ked sme boli spolu, tak moc tiez nie meno, len moja, zlatko..ale to mi zase dost vadí..vies, nikdy tí chlapi nevedia čo a ako..kým im to nepovieš..a ked uz ani vtedy s tým nic nespravi, tak neviem.. mne tiez vadilo aj u mojej kamosky jednej dobre, ze ma oslovovala moja, pritom oslovuje tak aj ine..a ked som jej povedala, ze si pripadám druhorada, ze ma to doslova uraza, ze ma oslovuje ako ine, tak prestala a pouziva moje meno :) viem,ze to je mimo temu,ale taky priklad..

Anabella

lulu - viem, máš pravdu..keby mi stále dokola "omieľal", že ma ľúbi, možno by som aj pochybovala, čo to myslí vážne........ale napr. s tým oslovovaním - minule sme sedeli s jednou jeho známou a bavili sme sa o niečom a ona mu povedala: " včera som ťa videla tam a tam o 5..." a on na to, že : " to muselo byť neskôr, lebo o 5 som bol zaviesť tuto...( a pohladkal ma po kolene) domov. "....jednoducho žiadne oslovenie, ani keď si to situácia fakt vyžaduje...
...už do toho asi moc rýpem, ale odkedy som si to uvedomila, tak si to viac všímam :-(

lulu22

viem, že kazda zena to chce pocut, ktora nie, ze? :) ale zase lepsie ako keby ti stale hovorila aka si uzasna, ze ta lubi a pod a pritom by to nebola pravda! ja som sa nedavno rozisla s 24rocnym priatelom, lebo bol tiez taka mini brzda..ako v tomto bol taky jednoduchy..ale pritom ma moc lubil, co som zistila az pri rozchode...

Anabella

lulu - áno, mal vzťah, neviem síce ako dlho, ale mal...a raz som mu to aj tak jemne povedala, na čo sa nahneval, že " no, tak asi v tom neviem chodiť....a veď som ti aj párkrát napísal, že...."
....takže asi tak ....a vekový priemer = 25 :-) :-(

lulu22

a mozem vediet kolko mate rokov? resp. mal on predtym uz nejaky vztah? vies, nietorych chlapov treba doslova kopnut do hlavy :D aby to pochopili.. ako sa chovat..alebo preco mu to normalne nepovies, ze ti to vadi? ved vztah je aj o komunikacii, dat najavo, čo sa nam pači a čo nie..