Historicke romanticke filmy poznate nejake?

LESBOS

Na vlásku (2010) - topfilmy.to
Najvyššia ponuka (2013) - topfilmy.to
Dámy a páni, finálna verzia (2012)
Umelec (2011)
Teória všetkého (2014) - topfilmy.to
Kráska a zviera (2017) - topfilmy.to
Papierové mestá (2015) - topfilmy.to

stanicka

historické seriály :Země rebelů ,www.csfd.cz
Anna ze Zelených vršků :www.csfd.cz
Co přináší řeka: www.csfd.cz
Co přináší řeka 2 :www.csfd.cz
Elisa z Rivombrosy :www.csfd.cz
Hrdost a vášeň :www.csfd.cz
La bella e la bestia:www.csfd.cz
Láska v bílém pekle :www.csfd.cz
Manželky a dcery :www.csfd.cz
Pilíře Země :www.csfd.cz
Piráti :www.csfd.cz
Planoucí pobřeží : www.csfd.cz
Sokol a holubica :www.csfd.cz
Snad si vyberete :-D :-D

Fifi45677

Já jsem nedávno zkoukla Testament od Youth. Trochu to připomíná Pokání, ale rozhodne stojí za to vidět. Nadhernej a smutnej film.

Holly123

Nejlepší jsou Pýcha a předsudek, Královská aféra (fakt pěknej filmík),Blind 2007(celkem neznámý.Tady si můžete přečíst popis: www.csfd.cz),Jana Eyrová,Velký gatsby,Collete,Nebezpečná krása,Král artuš, Můj tyden s Marilyn, Jasná hvězda, Bídníci, Vášeň a cit, Nebezpečná krása

Kethrinn

Všetko su to super filmy. Ja filmy milujem a najlepsie su podľa mna Anna Karenina,Troja,Alexander velký, Kráľ Artus pýcha a predsudok,Princezna zlodejov,Nebezpecna krasa, Vojvodkina ,
Tristan a Izolda ... A nič viac ma nenapadá Ale tie filmy su super verte mi

dihhh

Ještě třeba Ned Kelly, Anna a Král, Královna Alžběta, Zápisník jedné lásky, Nebezpečná metoda, Dorian Gray, Bonnie and Clyde (2013) - pouze anglicky, Můj týden s Marilyn, Pokání, Zlodějka knih, ale i Romeo and Juliet (2013) celkem ujde

lily2382

Napadá mě třeba Nebezpečná krása, Tristan a Isolda, Vévodkyně, Králova přízeň, Romeo a Julie, Vášeň a cit, Voda pro slony, Rozum a cit, Hamlet, Bídníci, Předčítač, Nouzový východ, Pompeje, Vášeň mezi řádky, Královna Viktorie, Trója.

ClaireDeLune

Quo vadis (polsky, z 2001), Ohnom a mecom (dvojdielny, na youtube sa da pozriet cele), Neuveritelna cesta Mary Bryantovej (na yotobute, myslim stordielny), ale moj uplne najoblubenejsi film tohto razenia je Piano, nie az tak historicky, okolo 1830 myslim, ale je uuzasny a nema uplne jasny dej uplne hned od zaciatku dokonca, uzasna hudba a herecke vykony
Iluzionista je tiez dobry aj historicky aj romanticky, prekvapive zvraty, ak si este nevidela. inak ja nemam rada take ako traja musketieri a celkovo z toho obdobia, lebo su pre mna na jedno kopyto, predvidave a nudne ale pacil sa mi serial Belle Catherine podla kniziek co aj u nas vychadzali (Krasna Catherine), je na youtube a je to dobre pri uceni francuzstiny :D