Historicke romanticke filmy poznate nejake?

maja1991

ahojte prosim vas, aj ja si nepamatam nazov ale ide o to, že otec prehra svoju dceru v kartach a ide o mladeho grofa a potom sa daju do kopy

Benji40

Ahoj, krásný historický film je Legenda o Janě. Legenda z 9. století má slušně vychytané reálie, Jana a Gerold (Johanna Wokalek a David Wenham - Faramir z Pána prstenu) jsou moc zajímavá dvojice. Nemá to sladký závěr, tak doporučuji.

Jokerka

Elisa z Rivombrosy - je to sice seriál který je na 13 dílů a 3 série ale je to ten nejlepší film který jsem kdy viděla. Hrajou tam tak příjemní herci jak v první tak v druhé sérii a hlavně hlavní hrdiny (muže) Opravdu doporučuji tento film. Dívala jsem se na něj jako mala..Je to můj film z dětství!♥

Dagmar2013

prosim Vas ja velmi hladam film- ktoreho zial neviem nazov.-je to romanticky historicky pribeh - pamatam si ze to kedisik dali v tv a malo to viacero casti- pribeh bol o dievcine takej peknej kuceravej ciernovlasej ona robila zrejme u jej otca niekde v nejakej noclaharni a jedneho dna tam zavital taky dlhovlasy ciernovlasy muz na koni a chcel tam prespat a dobre sa najest vyzeral ze mal vela penazi- bol to vsak kral- on si tam potom nechal kona a ona mu ho doniesla na ten kralovksy dvor- on sa potom postupne do nej zamiloval- dal nastarost svojej tete nejakej madam pampedour- viem ze to bolo z francuzskeho prostredia aby ju naucila spravaniu sa pravej damy lenze jedneho dna on neviem ci sa zabil na koni alebo ho niekto pri polovacke strelil a on to neprezil- no a tento kral mal brata takeho blondiaka a on sa do nej velmi zalubil a boli spolu- prosim poradte mi nazov